Zamknij

Top Model: Dawid Woskanian zwycięzcą. To jego najlepsze zdjęcia z programu [FOTO]

Sylwia Wamej
26.11.2019 15:36
Dawid Woskanian
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Dawid Woskanian zwyciężył "Top Model 8". 20-latek cierpiący na Zespół Tourette'a pokonał trójkę pozostałych finalistów. Dawid zgłosił się do programu, bo od jakiegoś czasu interesuje się modelingiem i chciał spróbować swoich sił w tej dziedzinie. W programie wziął udział w wielu sesjach zdjęciowych. Oto jego najlepsze zdjęcia.

Dawid Woskanian zwycięzcą "Top Model 8"

Dawid Woskanian został zwycięzcą "Top Model". 20-latek z Zespołem Tourette'a pokonał w finale Sandrę, Staszka i Olgę. 20-latek z Bielska-Białej zachwycił jurorów i widzów, zdobywając pierwsze miejsce. Mimo że od dziecka cierpi na nieuleczalną chorobę, nie porzucił marzeń o karierze w modzie. Marzeniem Dawida jest bycie profesjonalnym modelem i udział w pokazie ulubionego domu mody - Balmain. Dawid pasjonuje się również street workoutem. To właśnie ćwiczenia sprawiły, że Dawid może pochwalić się teraz idealnie wyrzeźbioną i umięśnioną sylwetką.

Dawid Woskanian. Najlepsze zdjęcia w "Top Model 8"

Dawid Woskanian prezentował nienaganną sylwetkę podczas sesji zdjęciowych w programie. W programie był jednym z najlepiej ocenianych uczestników przez jurorów. Jury nie szczędzili mu ciepłych słów. Oto najlepsze sesje zdjęciowe Dawida, które powstały w programie "Top Model".

RadioZet.pl/SW

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś "Top Model"?

Liczba głosów: