Zamknij

Top Model: Klaudia El Dursi skomentowała finał programu. "Jestem trochę rozczarowana"

Sylwia Wamej
27.11.2019 14:04
Klaudia El Dursi
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Klaudia El Dursi, uczestniczka 8. edycji "Top Model" skomentowała finał programu w rozmowie z "Super Expressem". Jak przyznała, jest trochę rozczarowana. Kto był jej faworytem?

Top Model: Klaudia El Dursi skomentowała finał programu

Klaudia El Dursi choć w "Top Model" dla wielu była faworytką, odpadła tuż przed wielkim finałem. 30-letnia modelka w rozmowie z dziennikiem "Super Express" skomentowała wynik wielkiego finału. Przyznała, że Dawid Woskanian nie był jej faworytem.

"No super, jakie to były emocje! Trochę jestem niezadowolona... Nie, nie powinnam tego mówić! Ja kibicowałam z całego serca dziewczynom. Liczyłam, że któraś z dziewczyn wygra. No, trochę jestem rozczarowana, ale Dawid też jest super - skomentowała Klaudia El Dursi w rozmowie z "Super Expressem". Klaudia nie powiedziała jednak, której z dziewczyn - czy Oldze czy Sandrze kibicowała bardziej.

Klaudia nie ukrywa, że wiąże swoją przyszłość z modelingiem. "Mam nadzieję, że to będą plany związane z modelingiem, chciałabym coś w tej dziedzinie porobić. Mam nadzieję, że się uda!" - powiedziała.

Top Model: Kim jest Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi ma 30 lat i pochodzi z Bydgoszczy. Prywatnie jest mamą dwóch synów: 10-letniego Dawida i 5-letniego Jasia. Klaudia prowadzi pracownię krawiecką, w której tworzy głównie sukienki na zamówienie. Klaudia na swoim koncie ma również przygodę z show-biznesem. Wystąpiła w gorącej sesji w "Playboyu". W swoim portfolio ma również epizody w takich filmach i serialach jak m.in. "Prosto w serce", "Jak się pozbyć cellulitu" oraz "Och, Karol".

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś program "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW