Zamknij

Top Model: Sandra Dorsz skomentowała romans ze Staszkiem. Ostra odpowiedź uczestniczki

Sylwia Wamej
27.11.2019 12:19
Sandra Obolewicz
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz byli łączeni ze sobą w programie „Top Model”. W rozmowie z dziennikiem „Super Express” Sandra zdradziła, czy między nimi jest coś więcej.

„Top Model 8”: Sandra Dorsz o relacji ze Staszkiem Obolewiczem. Nie przebiera w słowach

Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz byli jednymi z najbarwniejszych uczestników w „Top Model”. W show wpadli sobie w oko i widać było, że między nimi zaiskrzyło. Staszek spodobał się też innej uczestniczce – Ani. Sandra była nieco zazdrosna. Teraz gdy program się skończył, Sandra i Staszek mogliby kontynuować znajomość. 

Z krótkiej wypowiedzi Sandry dla „Super Expressu” wynika jednak, że tak się nie stanie. Finalistka „Top Model” zapytana o to, czy między nią a Staszkiem może być coś więcej, stanowczo odpowiedziała: Nie, absolutnie nic z tego nie będzie! Staszek jest niższy ode mnie, dziękuję bardzo! – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” 19-latka.

„Top Model 8”: Dawid Woskanian zwyciężył program

Przypomnijmy, że w „Top Model 8” zwyciężył Dawid Woskanian. 20-latek od dziecka cierpi na Zespół Tourette'a, jednak choroba nie przekreśliła jego marzeń o karierze w modelingu.

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś finał "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SE/ SW