Zamknij

Top Model: Uczestnicy pozowali ze zwierzętami do sesji. Widzowie są oburzeni

Sylwia Wamej
09.10.2019 15:41
"Top Model"
fot. Instagram.com/ Top Model

W "Top Model" uczestnicy biorą udział w rozmaitych sesjach zdjęciowych. Czasem są kontrowersyjne, tak jak ta ze zwierzętami hodowlanymi. Internauci są podzieleni co do tych zdjęć.

"Top Model": Sesja zdjęciowa ze zwierzętami

W "Top Model" uczestnicy biorą udział w różnych sesjach zdjęciowych. Jedną z nich była ta ze zwierzętami hodowlanymi. Przyszli modele i modelki musieli pozować z m.in. koniem, krową kogutem, indykiem, kozą czy osłem. Zadanie nie było łatwe dla uczestników, ani też dla zwierząt. Krowa ze zdjęcia Klaudii El Dursi co chwilę przemieszczała się, depcząc przy tym sukienkę przyszłej modelki.

Sesja zdjęciowa z żywymi zwierzętami wywołała mieszane uczucia wśród internautów. Ich zdaniem są niepotrzebnie stresowane, a do tego męczone. Fani show dziwią się też, że Joanna Krupa i Michał Piróg, którzy sami walczą o prawa zwierząt i je kochają, zgodzili się na te zdjęcia. Wielbiciele "Top Model" nie kryją oburzenia.

Top Model: Fani oburzeni sesją ze zwierzętami

"Szokujące że Krupa i Piróg zgodzili się na taka sesję", " To było głupie i niestosowne dręczenie zwierząt i przedmiotowe traktowanie wstyd i żałosna dwulicowość!”, „Okropny odcinek. Stresowanie biednych zwierząt! Udawanie sympatii do nich! Okropieństwo”  - pisali fani. Nie wszyscy jednak tak uważają. Część fanów podkreśla, że zdjęcia są piękne, a  zwierzętom na planie nie została przecież wyrządzona żadna krzywda. Jak się okazuje, podczas sesji obecny był również opiekun zwierząt.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW