Zamknij

Top Model. Wojna między uczestniczkami: "Weź się lecz"

Sylwia Wamej
08.10.2019 10:18
"Top Model"
fot. Instagram.com/ klaudia el Dursi/ Kinga Wawrzyniak

W "Top Model" konflikt między Kingą i Klaudią przybiera na sile. Podczas panelu Kinga zwierzyła się jurorom, że nie dogaduje się z Klaudią. Co dokładnie im powiedziała?

Top Model: Konflikt między Klaudią i Kingą

W "Top Model" coraz większe emocje. W najnowszym odcinku znów iskrzyło między Kingą i Klaudią. Konflikt między nimi widzowie mogli zaobserwować już w poprzednim odcinku. Podczas panelu Kinga powiedziała jurorom, że nie dogaduje się z Klaudią.

"Miałyśmy jedną sytuację z Klaudią i poczułam się źle potraktowana. Zostałam posądzona, że jestem zazdrosna o to, że nie wygrałam pierwszego miejsca, gdzie po prostu miałam gorszy humor. Boję się, że ta osoba na mnie naskoczy".

Jurorzy jednak nie współczuli modelce. Zapewnili ją jednak, że dom modelek to miejsce, w którym szuka się przyjaciół. 

"Top Model": Konflikt modelek zakłóciła interwencja lekarza

Zresztą Klaudia była zaskoczona wyznaniem Kingi. Pomiędzy aspirującymi modelkami doszło do kłótni."Ty jesteś jakąś mitomanką dziewczyno. Weź się lecz. Wydaje mi się, że żyjesz w innym świecie. Powinnaś grubo się zastanowić nad twoimi wyimaginowanymi sytuacjami. Musiałaś tam iść i robić szopkę?" - odpowiedziała jej Klaudia. Kłótnię dziewczyn przerwała jednak interwencja pogotowia, które zabrało Nikolę. Dziewczyna zasłabła i nie była w stanie wystąpić przed jurorami. Po konsultacji z lekarzem 16-letnia Nikola postanowiła zrezygnować z udziału w programie.

Zagłosuj

Oglądasz "Top Model"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW