Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 - uczestnicy. Kto wystąpi w kolejnej edycji

Redakcja
23.08.2017 12:21
TTBZ 8 uczestnicy
fot. Screen

8. edycja show Twoja Twarz Brzmi Znajomo rozpoczyna się już 9 września 2017. W każdą sobotę o godzinie 22:00 na antenie telewizji Polsat widzowie będą mogli śledzić występy ośmiu uczestników show, walczących o nagrodę 100 tysięcy złotych. Kto tym razem wystąpi? Sprawdzamy listę uczestników TTBZ 8.

Przed nami ósma już edycja jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych. W show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znane polskie gwiazdy wcielają się w różnych, wylosowanych wcześniej wykonawców muzycznych. Ich zadaniem będzie jak najlepsze naśladowanie gwiazdy - jej ruchów, śpiewu, wyglądu czy scenicznej prezencji. W każdym z odcinków uczestnicy dostają punkty i przyznawana jest nagroda za wygraną odcinka. O zwycięstwie w całym programie decyduje liczba zdobytych punktów.

Prowadzącymi, podobnie jak w poprzednich edycjach, będą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8: uczestnicy - pełna lista

Znamy już pełną listę uczestników programu. W nadchodzącej serii popularnego show udział wezmą cztery panie i czterej panowie. Będą przedstawiciele świata muzycznego i aktorskiego: Anna Dereszowska, Kasia Moś, Beata Olga Kowalska, Ola Gintrowska, Kacper Kuszewski, Mariusz Ostrowski, Marcel Sabat i Krzysztof Antkowiak.

W sieci już pojawił się pierwszy zwiastun programu. Do premiery pozostało niewiele czasu. Ciekawe, kto będzie zwycięzcą tej edycji programu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8 - zwiastun. Zobacz, co będzie się działo

RadioZET.pl/SA