Zamknij

Tymon Tymański pochwalił się nową dziewczyną. Fani kpią z jej młodego wieku

Sylwia Wamej
07.06.2019 11:02
Tymon Tymański
fot. Viphoto/ East News

Tymon Tymański pokazał w mediach społecznościowych nową dziewczynę. Fani tym razem nie są przychylni swojemu idolowi. Kpią szczególnie z jego upodobania do dużo młodszych od siebie kobiet. „Pełnoletnia?” – pytają wielbiciele muzyka.

Tymon Tymański ma nową dziewczynę 

Tymon Tymański rozwodzi się z Marią Bros, jednak jak gdyby nigdy nic pochwalił się nową dziewczyną na Instagramie. „My love” – podpisał fotografię. Jak dowiedział się „Fakt”, nową miłością muzyka jest dziewczyna, która przedstawia się w sieci jako Greta. Wybranka muzyka jest jeszcze studentką i dorabia sobie jako makijażystka. Na co dzień mieszka w Warszawie. Poznali się pięć lat temu, gdy współpracowali razem przy okładce jego płyty „Rock'n'roll”. Ponoć niedawno Greta odezwała się do Tymańskiego i zaiskrzyło między nimi.

Fani nie szczędzą uszczypliwości w kierunku nowej dziewczyny muzyka. „To córka?”, „pełnoletnia jest?” – pytali. Tymański naraził się fanom po tym, gdy okazało się, że jego żona nie podziela zdania muzyka o otwartym związku. Tymon Tymański powiedział niedawno w wywiadzie, że „zdarza mu się wylądować w nieswoim łóżku”. Jego żona miała to akceptować, bo tworzą cudowny, otwarty związek, a on sam jest poliamorystą.

Maria Bros i Tymon Tymański: Dlaczego się rozwodzą?

Maria Tymańska była zaskoczona słowami męża. Powiedziała też, że nie są już razem. Muzyk przyznał się jej do zdrad, jednak jak stwierdziła, to nie one był przyczyną rozstania.

„Po prostu po latach nasze drogi się rozeszły, przestaliśmy mieć wspólne zainteresowania, mieliśmy też różne kręgi znajomych. Do tego doszło życie w rozjazdach i mało wspólnego spędzania czasu” – powiedziała była żona Tymona Tymańskiego. On z kolei przyznał na swoim Facebooku, że wypowiedź o otwartym związku była tylko żartem.

Zagłosuj

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW