Zamknij

Tymon Tymański rozwodzi się. Muzyk i Maria Tymańska zakończyli związek

Sylwia Wamej
30.05.2019 13:16
Tymon Tymański
fot. Anna Rezulak/KFP/ Reporter/ East News

Tymon Tymański i Maria Tymańska rozwodzą się. Znany muzyk  i jego żona Maria Tymańska rozstają się. Dowiedz się, czy przyczyną ich rozłąki jest zdrada małżeńska czy konflikt charakterów?

Tymon Tymański i Maria Tymańska nie są już razem. Dlaczego?

Tymon Tymański i Maria Tymańska rozwodzą się. Jeszcze niedawno muzyk mówił w wywiadzie dla dziennika "Fakt", że mają z żoną otwarty związek, a jemu samemu zdarzyło się nie raz wylądować w nieswoim łóżku. Znany muzyk mówił też, że jest poliamorystą. Tymi słowami zaskoczona jest Maria Tymańska. 19 lat młodsza żona znanego muzyka powiedziała w rozmowie z mediami, że jest zaskoczona słowami męża odnośnie otwartego związku.

"Niestety o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona Faktowi. Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół. Nie będę ukrywać, że informacja o nie jednej, a wielu zdradach (zwłaszcza o tych, które wydarzały się gdy nasze dzieci były malutkie), była dla mnie bolesna, lecz decyzję o rozstaniu podjęłam wcześniej i niezależnie od tej informacji. Był to więc jedynie dodatkowy argument za tym, że była ona słuszna." - powiedziała Tymańska.

Maria Tymańska dodała, że obydwoje z mężem oddalili się od siebie jakiś czas temu, co wypłynęło w dużej mierze na decyzję o rozstaniu.

"Po prostu po latach nasze drogi się rozeszły, przestaliśmy mieć wspólne zainteresowania, mieliśmy też różne kręgi znajomych. Do tego doszło życie w rozjazdach i mało wspólnego spędzania czasu" - powiedziała Tymańska. Żona muzyka dodała także, że decyzja o rozwodzie była wspólna. "Wspólnie podjęliśmy ostateczną decyzję o rozwodzie i nie widzę żadnej szansy na powrót do Tymona" - ucięła Maria Tymańska.Tymon Tymański i młodsza o 19 lat Maria Tymański pobrali się w 2013 roku. Para doczekała się dwójki dzieci: - synka Teo i córeczki Luny.

Tymon Tymański i Maria Tymańska: Kiedy się pobrali?

Tymon Tymański i młodsza o 19 lat Maria Tymański pobrali się w 2013 roku. Para doczekała się dwójki dzieci: - synka Teo i córeczki Luny. Na razie  nie są znane żadne szczegóły dotyczące rozwodu.

RadioZEt.pl/ Fakt.pl/ SW