Zamknij

Ucho Prezesa 12: cały odcinek online [WIDEO]

Redakcja
10.04.2017 08:23
Ucho Prezesa 12: cały odcinek online [WIDEO]
fot. YouTube/Ucho Prezesa

„Ucho Prezesa 12" jest już dostępne na YouTube. Tym razem na Nowogrodzkiej zjawia się minister Witold Waszczykowski, a to – jak się okazuje – nie zwiastuje niczego dobrego.

Ucho Prezesa 12: Witold Waszczykowski w gabinecie

Co pan tak na mnie patrzy jak jeleń w reflektor? – pyta prezes Kaczyński swojego gościa, ministra spraw zagranicznych, Witolda Waszczykowskiego. - Bo... to znaczy... ja mówiłem, że to się nie uda, ale pan kazał – odpowiada. – Co się niby nie uda? – dopytuje zaskoczonego Waszczykowskiego prezes. - No w tej Brukseli. Niestety nic się tak raczej nie udało - mówi Waszczykowski. – Właśnie wręcz przeciwnie. Wszystko się udało... – stwierdza z dumą prezes.

Spotkanie z Waszczykowskim to pestka przy tym, co dzieje się pod koniec 12. odcinka serialu przygotowanego przez Roberta Górskiego i Kabaret Moralnego Niepokoju. W pewnym momencie bowiem prezes odbiera telefon od Donalda Tuska. Ta rozmowa nie przebiega w pozytywnej atmosferze. - Polska to nie jest piłka do kopania. Jeszcze się policzymy piłkarzyku – stwierdza prezes.

Przypomnijmy, że 2. sezon „Ucho Prezesa”  będzie można oglądać po wakacjach. Będzie liczył 14 odcinków (podobnie jak sezon pierwszy), emisja rozpocznie się we wrześniu. W obu seriach będą też dwa końcowe odcinki, dostępne za dodatkową opłatą – na Showmax.com.

RadioZET.pl/SI