Zamknij

Zmiany w „Uchu Prezesa". Akcja wyjdzie poza gabinet!

Redakcja
03.08.2017 14:26
Zmiany w „Uchu Prezesa". Akcja wyjdzie poza gabinet!
fot. YouTube

„Ucho Prezesa" wraca już we wrześniu? Co wydarzy się w drugim sezonie serialu Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju? 

A to zaskoczenie! Serial „Ucho Prezesa" nieco zmienia formułę. O szczegółach poinformował Mikołaj Cieślak, współtwórca serialu, w rozmowie z Pressserwisem.

– Szykujemy zmianę formuły serialu –zdradził „Presserwisowi" Mikołaj Cieślak, współtwórca serialu. – Akcja na pewno przeniesie się poza gabinet Prezesa. Będą nowe lokalizacje. Ponadto pojawi się kilka nowych postaci związanych między innymi z sądami. Adrian oczywiście pozostanie – przyznał Cieślak.

Według informacji „Presserwisu" emisję pierwszego odcinka drugiej serii „Ucha Prezesa" zaplanowano już na 7 września. Nowe odcinki drugiej edycji kultowego serialu pokazywane mają być w Showmaksie w każdy czwartek, a od kolejnego poniedziałku będzie je można oglądać także na YouTube.

Mikołaj Cieślak przyznał, że w nowej serii pojawi się ponad 30 osób – w tym także nazwiska z tzw. wyższej półki. Nie chciał jednak zdradzić więcej szczegółów.

RadioZET.pl/SI/Press.pl