Zamknij

Ucho Prezesa: kiedy nowe odcinki serialu?

Redakcja
24.01.2017 23:59
Ucho Prezesa: kiedy nowe odcinki serialu?

Serial „Ucho Prezesa” będzie miał kontynuację. Znalazły się pieniądze na kolejne odcinki, które będą emitowane od 15 lutego 2017 – poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Serial Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju będzie pokazywany w kolejne środy.

Ucho Prezesa: nowe odcinki od 15 lutego

– Pieniądze na dalszą produkcję już się znalazły – powiedział w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Wojciech Orszulak, menadżer twórcy „Ucha Prezesa" Roberta Górskiego. Dodał, że nowe odcinki serialu jak dotychczas będzie można oglądać w internecie.

Nowe odcinki będą miały premiery nie jak dotąd w poniedziałki, a w środy: kolejno 15 i 22 lutego, a potem 1, 8, 15 i 22 marca.

Wywiad z Robertem Górskim [WIDEO]

Bohaterami pierwszych czterech odcinków były osoby wzorowane m.in. na prezydencie Andrzeju Dudzie, Antonim Macierewiczu, Mateuszu Morawieckim, Jacku Kurskim, Mariuszu Błaszczaku i Bartłomieju Misiewiczu.

Ucho Prezesa: premiera nowych odcinków w 2017

Przy okazji Orszulak zdementował informację, jakoby Robert Górski miał dla Telewizji Polskiej realizować serial „Lemingrad", nawiązujący do aktualnej sytuacji politycznej w Polsce. W fabule tej drugiej produkcji miałby być kładziony na działania opozycji, a nie partii rządzącej, jak dzieje się w „Uchu Prezesa".

Kogo Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawi w nowych odcinkach serialu? Tego dowiemy się już niedługo, bo od 15 lutego 2017.

Fabuła „Ucha Prezesa”  opiera się na przedstawieniu spotkań tytułowego prezesa w jego gabinecie, gdzie pojawiają się takie osoby jak: premier, ministrowie, prezydent czy prezes telewizji publicznej. Na Facebooku twórcy serialu napisali – oczywiście z przymrużeniem oka – że zbieżność „imion, nazwisk, zwierząt, miejsc i sytuacji” w serialu jest „zupełnie przypadkowa”.

Ucho Prezesa: 4 odcinek [WIDEO]

Ucho Prezesa: 3 odcinek [WIDEO]

Ucho Prezesa: 1 i 2 odcinek [WIDEO]

RadioZET.pl/SI