Zamknij

Uważałeś, że Britney Spears umie śpiewać? Posłuchaj tego nagrania

Redakcja
08.06.2017 13:12
Britney Spears
fot. ons.pl

Britney Spears była kiedyś światową gwiazdą. Dotąd jednak nie wszyscy uważają, że ma wokalny talent. Teraz do sieci wyciekło nagranie "Toxic" bez auto-tune'a, na którym słychać jak naprawdę brzmi jej głos.

Nie jest tajemnicą, że muzyczne gwiazdy chętnie korzystają z urządzeń, które poprawiają brzmienie ich głosu. Często nawet sami fani artystów uważają, że bez auto-tune'a ich idole nie brzmieliby tak dobrze. O niektórych wykonawcach wręcz mówi się, że kompletnie nie mają talentu. Właśnie z takimi komentarzami przez wiele lat zmaga się Britney Spears. Teraz jej krytycy mają okazję zrewidować swoje poglądy, bo do sieci trafiło demo znanego kawałka piosenkarki, "Toxic", które potwierdzać ma, że artystka... umie śpiewać.

Kto jest tym zaskoczony? Na pewno wszyscy ci, którzy nie wierzyli w muzyczny talent Britney. Oczywiście pojawią się pytania o to, skąd wiadomo, że to rzeczywiście wersja bez przeróbek. No cóż - demo pojawiło się w sieci jako nagranie "prawdziwego" głosu Britney, ale takich nagrań na YouTube publikowano wcześniej już kilka.

Britney Spears w branży muzycznej zadebiutowała już prawie 20 lat temu i przez cały ten czas cieszyła się ogromną popularnością. Mimo przerwy w karierze nadal ma rzesze wiernych fanów, którzy uważają ją za najlepszą wokalistkę na świecie. Jeśli demo, które niesie się po sieci, rzeczywiście jest prawdziwe, to trzeba przyznać, że głos Britney brzmi naprawdę ciekawie. I właśnie w ten sposób nagranie i wokal piosenkarki oceniają internauci. Niektórzy przyznają nawet, że z góry założyli, że będzie koszmarnie, a wcale tak nie było.

A jak Wy oceniacie wokal Britney Spears?

RadioZET.pl/SA