Zamknij

Violetta Arlak schudła 20 kilogramów. Zdradziła oryginalny sposób walki z kilogramami

Sylwia Wamej
11.10.2019 13:41
Violetta Arlak
fot. Tricolors/ East News

Violetta Arlak w ostatnich latach przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda "Rancza" zrzuciła aż 20 kilogramów. W ostatnim wywiadzie zdradziła ciekawy sposób, który przydaje się jej w odchudzaniu.

Violetta Arlak schudła 20 kilogramów. Co stoi za tą zmianą?

Violetta Arlak może pochwalić się smukłą sylwetką, jednak kilka lat temu było jej znacznie więcej. Gwiazda "Rancza" w ostatnim czasie schudła aż 20 kilogramów. Od jakiegoś czasu aktorka jest pod opieką dietetyka,  który dba o odpowiednią dietę aktorki. Gwiazda w rozmowie z Pomponik.pl zdradziła też pewien sposób, który przydaje się jej w walce z odchudzaniem. Jak się okazuje, aktorka..  rzadziej zaprasza gości do swojego domu.

"Wtedy wypadałoby coś ugotować. A ja nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań towarzyskich. Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie" - powiedziała gwiazda "Rancza".

EN_01363279_0051
fot. Tricolors/ East News

Violetta Arlak. Odchudzanie było dla niej wyzwaniem

Violetta Arlak opowiadała, że zrzucenie zbędnych kilogramów była dla niej nie lada wyzwaniem. Jednak nowa sylwetka przełożyła się na większą ilość propozycji zawodowych: "10 lat temu powiedziałam kilogramom: stop" - mówiła Violetta Arlak w wywiadzie.

Violetta Arlak to gwiazda, którą widzowie kojarzą nie tylko z serialu "Ranczo". Gwiazda na swoim koncie ma również role w wielu filmach pełnometrażowych. Zagrała w m.in. "Cześć Tereska", "Dzień świra", "Zróbmy sobie wnuka", "Kochaj i tańcz" oraz "7 uczuć".

Zagłosuj

Odchudzasz się?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW