Zamknij

W rytmie serca: Popek zagra w drugiej serii?

Redakcja
16.10.2017 10:37
Popek zagra w serialu W rytmie serca
fot. Instagram

Popek chce zostać aktorem? Wygląda na to, że kontrowersyjny raper chce chwycić dwie sroki za ogon. Niedawno sugerował, że zamierza zostać posłem, a teraz myśli również o karierze aktorskiej. Podobno ma zagrać jedną z głównych ról w hitowym serialu.

Raper Popek zostanie gwiazdą serialu "W rytmie serca"? Produkcja z udziałem Mateusza Damięckiego i Barbary Kurdej-Szatan stała się telewizyjnym hitem ostatnich tygodni i zdaje się, że spodobała się nie tylko typowym fanom seriali. Choć Popek niedawno sugerował, że myśli o karierze politycznej, jak widać nie zamierza koncentrować się tylko na tym - chciałby zagrać w serialu u boku Kurdej-Szatan, która ponoć bardzo się mu podoba. Jak informuje "Super Express", szokujący polski artysta wyraził zainteresowanie grą w jednym z odcinków.

Popek gwiazdą "W rytmie serca"?

Właśnie ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu "W rytmie serca". Nie wiadomo, w którym epizodzie miałby pojawić się Popek, ale zgodnie z informacjami przypaść mu ma jedna z kluczowych postaci. Jak będzie, z pewnością przekonamy się wkrótce, a tymczasem Popek musi się skoncentrować na nadchodzącej walce.

Przypomnijmy, że 23 grudnia w Katowicach Popek zawalczy na KSW 41. Jego przeciwnikiem będzie Tomasz Oświeciński - zawodnik, który wielu Polakom znany jest głównie jako... aktor. Może Popek mu pozazdrościł aktorskiej sławy?

KSW 40 - KARTA walk gali w Dublinie. Pełna rozpiska

RadioZET.pl/SA