Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Walentynkowa zagadka: znajdź serduszko ukryte na obrazku

14.02.2018 14:11

Kto z nas nie lubi zagadek z odnajdowaniem obrazów ukrytych na rysunkach? Węgierski rysownik Gergely Dudas, znany jako Dudolf, co pewien czas prezentuje w sieci wyjątkowe rysunki, na których trzeba odnaleźć ukryty szczegół. Nie inaczej jest na walentynki.

Walentynkowa zagadka: znajdź serduszko ukryte na obrazku fot. Instagram/Dudas

Pamiętacie rysunek, na którym panda została ukryta pomiędzy bałwankami albo owieczka pomiędzy świętymi Mikołajami? Tego typu obrazki regularnie pojawiają się w sieci za sprawą węgierskiego artysty Dudolfa. Gergely Dudas jest autorem książki „Book of Hidden Things” („Książka ukrytych rzeczy”) z rysunkami, na których trzeba odnaleźć schowany tam element. Specjalnie na walentynki Dudolf przygotował kolejną zagadkę.

Walentynkowe zadanie od węgierskiego rysownika polega na odnalezieniu serduszka ukrytego na obrazku wypełnionym różowymi, białymi i fioletowymi słonikami. Aby utrudnić zadanie, na słonikach siedzą też kolorowe motyle. Wszystko to sprawia, że rzecz nie jest taka prosta.

Rysunek Dudasa zebrał już tysiące komentarzy i udostępnień. Jednym serduszko udało się odnaleźć, innym nie. My już wiemy, gdzie zostało ukryte.

Zagłosuj

Udało Ci się znaleźć ukryte serce?

RadioZET.pl/SA

Oceń