Zamknij

Walentynkowa zagadka: znajdź serduszko ukryte na obrazku

Redakcja
14.02.2018 14:11
Walentynkowa zagadka: znajdź serduszko ukryte na obrazku
fot. Instagram/Dudas

Kto z nas nie lubi zagadek z odnajdowaniem obrazów ukrytych na rysunkach? Węgierski rysownik Gergely Dudas, znany jako Dudolf, co pewien czas prezentuje w sieci wyjątkowe rysunki, na których trzeba odnaleźć ukryty szczegół. Nie inaczej jest na walentynki.

Pamiętacie rysunek, na którym panda została ukryta pomiędzy bałwankami albo owieczka pomiędzy świętymi Mikołajami? Tego typu obrazki regularnie pojawiają się w sieci za sprawą węgierskiego artysty Dudolfa. Gergely Dudas jest autorem książki „Book of Hidden Things” („Książka ukrytych rzeczy”) z rysunkami, na których trzeba odnaleźć schowany tam element. Specjalnie na walentynki Dudolf przygotował kolejną zagadkę.

Walentynkowe zadanie od węgierskiego rysownika polega na odnalezieniu serduszka ukrytego na obrazku wypełnionym różowymi, białymi i fioletowymi słonikami. Aby utrudnić zadanie, na słonikach siedzą też kolorowe motyle. Wszystko to sprawia, że rzecz nie jest taka prosta.

Rysunek Dudasa zebrał już tysiące komentarzy i udostępnień. Jednym serduszko udało się odnaleźć, innym nie. My już wiemy, gdzie zostało ukryte.

Zagłosuj

Udało Ci się znaleźć ukryte serce?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA