Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Weronika Bielik. Kim jest influencerka, która robi światową karierę?

22.05.2019 14:24

Weronika Bielik to influencerka, którą śledzi ponad milion osób na Instagramie. Gwiazda mediów społecznościowych jest na czwartym miejscu w zestawieniu najbardziej wpływowych instagramerek w Polsce. Sukcesy odnosi nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Weronika Bielik fot. Instagram.com/ Weronika Bielik

Weronika Bielik gwiazdą Instagrama

Weronika Bielik to instagramerka, której liczby obserwujących i popularności mogą pozazdrościć największe polskie gwiazdy. Choć warto podkreślić, że jej aktywność w sieci budzi kontrowersje – zdjęcia, na którym chętnie pokazuje seksowne ciało, nie każdemu mogą się podobać. Jednak to właśnie tego typu fotografie budzą  ogromne zainteresowanie. Kariera Weroniki nabrała rozpędu również za granicą. Z kolei w Polsce coraz rzadziej można ją spotkać.

– Trochę tego żałuję, bo bardzo lubię być w Polsce. Jednak moja praca stała się bardziej międzynarodowa. I chyba powoli będę wybywać stąd całkiem – powiedziała w rozmowie z „Dzień dobry TVN”. Gwiazda mediów społecznościowych zdradziła, co trzeba zrobić, aby zdobyć tak dużą popularność w sieci. 

Weronika Bielik: Dużo szczęścia potrzeba

– Dużo szczęścia potrzeba, trochę pracy, bo jeżeli ktoś ciężko pracuje, a nie ma tego szczęścia, to nic z tego nie będzie. No i ja też trafiłam na dobry moment, kiedy na Instagramie były fajniejsze algorytmy i takie profile jak mój rosły. Teraz jest znacznie ciężej – dodała. Weronika dużo podróżuje i współpracuje z wieloma międzynarodowymi markami.

– Mam dużo współprac z hotelami, markami międzynarodowymi, więc to obliguje mnie do tego, żebym podróżowała dookoła świata i promowała te marki nie tylko w Polsce, ale też na świecie – podkreśliła.

Zagłosuj

Posiadasz Instagrama?

RadioZEt.pl/DDTVN.pl/ SW

Oceń