Zamknij

Weronika Bielik. Kim jest influencerka, która robi światową karierę?

Sylwia Wamej
22.05.2019 14:24
Weronika Bielik
fot. Instagram.com/ Weronika Bielik

Weronika Bielik to influencerka, którą śledzi ponad milion osób na Instagramie. Gwiazda mediów społecznościowych jest na czwartym miejscu w zestawieniu najbardziej wpływowych instagramerek w Polsce. Sukcesy odnosi nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Weronika Bielik gwiazdą Instagrama

Weronika Bielik to instagramerka, której liczby obserwujących i popularności mogą pozazdrościć największe polskie gwiazdy. Choć warto podkreślić, że jej aktywność w sieci budzi kontrowersje – zdjęcia, na którym chętnie pokazuje seksowne ciało, nie każdemu mogą się podobać. Jednak to właśnie tego typu fotografie budzą  ogromne zainteresowanie. Kariera Weroniki nabrała rozpędu również za granicą. Z kolei w Polsce coraz rzadziej można ją spotkać.

– Trochę tego żałuję, bo bardzo lubię być w Polsce. Jednak moja praca stała się bardziej międzynarodowa. I chyba powoli będę wybywać stąd całkiem – powiedziała w rozmowie z „Dzień dobry TVN”. Gwiazda mediów społecznościowych zdradziła, co trzeba zrobić, aby zdobyć tak dużą popularność w sieci. 

Weronika Bielik: Dużo szczęścia potrzeba

– Dużo szczęścia potrzeba, trochę pracy, bo jeżeli ktoś ciężko pracuje, a nie ma tego szczęścia, to nic z tego nie będzie. No i ja też trafiłam na dobry moment, kiedy na Instagramie były fajniejsze algorytmy i takie profile jak mój rosły. Teraz jest znacznie ciężej – dodała. Weronika dużo podróżuje i współpracuje z wieloma międzynarodowymi markami.

– Mam dużo współprac z hotelami, markami międzynarodowymi, więc to obliguje mnie do tego, żebym podróżowała dookoła świata i promowała te marki nie tylko w Polsce, ale też na świecie – podkreśliła.

Zagłosuj

Posiadasz Instagrama?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/DDTVN.pl/ SW