Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Weronika Książkiewicz pokazała wyrzeźbione ciało w bikini. Fani: „Widać krew, pot i łzy”

26.07.2019 13:43

Weronika Książkiewicz opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pokazała się w bikini. Aktorka zaprezentowała pięknie wyrzeźbione ciało. To efekt ciężkiej pracy do roli w filmie „Furioza”, w którym Weronika Książkiewicz gra jedną z głównych ról.

Weronika Książkiewicz fot. Tricolors/ East News

Weronika Książkiewicz w bikini. Fani zachwyceni

Weronika Książkiewicz przygotowuje się do roli w filmie „Furioza” w reżyserii Cypriana Olenckiego. 38-letnia gwiazda na potrzeby filmu musiała ściąć i przefarbować włosy z blondu na ciemny kolor. Do roli w „Furiozie” musiała też wyrzeźbić swoją sylwetkę. Na najnowszym zdjęciu Weronika Książkiewicz zapozowała w bikini, prezentując efekty ciężkiej pracy. Fani są zachwyceni jej sylwetką. Nowy wygląd Weroniki skomentowała koleżanka z branży Olga Bołądź. „Znam to uczucie, trzymaj się, masz świetną formę” – napisała Olga.

Fani dopytywali, czy ciężko Weronika musiała pracować, aby mieć takie ciało. Z kolei inni wielbiciele gwiazdy stwierdzili, że widać „krew, pot i łzy”. Z komentarzy wynika, że oprócz litrów potu wylanych na siłowni podczas ćwiczeń, Weronika korzystała z diety Anny Lewandowskiej.

Weronika Książkiewicz tęskni za węglowodanami

Weronika Książkiewicz jest dumna ze swojej sylwetki, choć nie ukrywa, że chętnie zjadłaby już coś bardziej kalorycznego.

„Tak się teraz rozmarzyłam ... mam ochotę na lody, makaron , pizzę . Jeszcze miesiąc zdjęć do @furiozafilm i zjem wszystkie możliwe węglowodany świata w nieprzyzwoitej w każdej ilości” – napisała aktorka na swoim Instagramie.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

RadioZEt.pl/SW

Oceń