Zamknij

Weronika Rosati i Małgorzata Kożuchowska brylują na festiwalu filmowym w Taorminie

Sylwia Wamej
09.07.2019 14:59
Małgorzata Kożuchowska
fot. Wojciech Strozyk/ Reporter/ East News

Weronika Rosati i Małgorzata Kożuchowska bawiły się na festiwalu filmowym w Taorminie. Gwiazdy promowały film "Znajdę cię" w reżyserii Marthy Coolidge, w którym wystąpiły. Obecność na festiwalu aktorki przypieczętowały wspólnym selfie.

Małgorzata Kożuchowska i Weronika Rosati pozują na wspólnym selfie

Małgorzata Kożuchowska i Weronika Rosati pojawiły się na festiwalu filmowym w Taorminie. Obie aktorki wzięły udział w premierze filmu "Znajdę Cię" w reżyserii  Marthy Coolidge, w którym zagrały. Obie gwiazdy prezentowały się niezwykle szykownie i elegancko. Weronika Rosati wybrała kreację z falbanami z wypożyczalni sukienek Love The Dress. Z kolei Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała się w sukni nude z kolekcji Macieja Zienia, do której dobrała wiszące kolczyki  z motywem kwiatów. Elegancki look uzupełniła czerwoną szminką na ustach.

Polskie gwiazdy na Taormina Film Festival

Zarówno Małgorzata Kożuchowska, jak i Weronika Rosati opublikowały wspólne selfie z imprezy w swoich mediach społecznościowych. Fani jak zwykle nie zawiedli w komentarzach i komplementowali obie aktorki. Wielbicielom szczególnie przypadła do gustu kreacja Małgorzaty Kożuchowskiej. "Klasa" - pisali internauci. Na tym samym festiwalu bawili się również Kasia Smutniak i Jacek Borcuch, którzy promowali film "Słodki koniec dnia". Taormina Film festival to święto kina odbywające się na Sycylii. Gwiazdy z całego świata uwielbiają tam przyjeżdżać, by oglądać filmy, ale i również podziwiać zapierający dech w piersiach widok, rozciągający się z greckiego amfiteatru.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW