Zamknij

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie: kiedy się odbędą i kto wystąpi?

Redakcja
08.06.2017 11:00
Wianki nad Wisłą 2017
fot. Stołeczna Estrada/Facebook

Wiemy już, jacy artyści wystąpią na tegorocznych warszawskich Wiankach nad Wisłą. Koncert zagrają m.in. T.Love i Vavamuffin. Gwiazdą będzie też znany holenderski DJ i producent muzyczny. Sprawdź pełen line-up wydarzenia.

Wianki nad Wisłą 2017 to kolejna już edycja tego wydarzenia, organizowanego na warszawskim Podzamczu. Impreza inspirowana jest słowiańskim świętem, związanym z letnim przesileniem: Nocą Kupały. W ramach tegorocznych Wianków w Warszawie organizatorzy jak zwykle przewidzieli wiele atrakcji: rodzinny piknik, pokaz fajerwerków oraz oczywiście koncerty, które co roku są najważniejszym elementem programu.

Kiedy warszawskie Wianki nad Wisłą 2017?

Data nadchodzącego wydarzenia zaplanowana została na sobotę 24 czerwca, jednak już teraz zainteresowanie jest duże. Na Facebooku chęć udziału wyraziło ponad 60 tysięcy osób. Ale to dopiero początek, bo impreza corocznie gromadzi na Podzamczu o wiele liczniejszą widownię. Jak będzie w tym roku? Wiele wskazuje na to, że publiczność dopisze. Właśnie ogłoszono line-up Wianków nad Wisłą 2017 w Warszawie, który z pewnością przyciągnie jeszcze więcej zainteresowanych tym wydarzeniem.

Wianki nad Wisłą 2017: kto wystąpi?

Muzycznymi gwiazdami wydarzenia będą: Xxxanaxx, Vavamuffin, O.S.T.R. oraz zespół T.Love, który w tym roku obchodzi 35-lecie swojej pracy artystycznej. Zagraniczna gwiazdą będzie holenderski DJ i producent muzyczny - Afrojack.

Przypominamy, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

RadioZET.pl/wawawianki/SA