Zamknij

Wiemy, kto zagra Jamesa Bonda w nowym filmie o przygodach agenta 007

Redakcja
10.07.2017 11:13
Kto zagra Jamesa Bonda 25
fot. ons.pl

Kto zagra Jamesa Bonda tym razem? Spekulacje wreszcie dobiegły końca - kontrakt z aktorem podpisany. Czy ten wybór jest dla kogoś zaskoczeniem?

O tym, kto wcieli się w rolę Jamesa Bonda w dwudziestym piątym filmie o przygodach nieustraszonego agenta, spekulowano od dawna. Padały nazwiska takie jak Tom Hiddleston, Tom Hardy czy Michael Fassbender. Za każdym razem media informowały, że choć wieść nie jest oficjalna, to jest to "pewniak". Teraz wreszcie wiadomo, że rola przypadnie Danielowi Craigowi, który świetnie sprawdził się w czterech poprzednich częściach filmów o agencie 007. Informacje te podał brytyjski "The Mirror", powołując się na słowa Barbary Broccoli odpowiedzialnej za produkcję.

Wiadomość ta może być dla niektórych zaskoczeniem, bo Craig od 2015 roku zarzekał się, że już więcej Bonda nie zagra. Odrzucił nawet solidny kontrakt na dwie kolejne części filmu i wydawało się, że konsekwentnie tej wersji będzie się trzymał. Jak widać zmienił zdanie.

All-ONS_2589238-Daniel_Craig_James_Bond_Quantum_of_Solace(1)

Do tej pory Craig zagrał w czterech filmach o Bondzie:"Casino Royale", "Quantum of Solace", "Skyfall" i "Spectre".

Co ciekawe, poza tym, że nowym Bondem będzie doświadczony w tej roli Daniel Craig, także piosenka tytułowa przypadnie osobie, która wcześniej udzielała się w filmie o przygodach agenta. Mowa o Adele, która za utwór przewodni do "Skyfall" dostała Oscara.

Premiera "Bonda 25" zaplanowana jest na 2019 rok. Czekacie?

RadioZET.pl/SA