Zamknij

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Sensacyjne doniesienia

Sylwia Bagińska
12.12.2019 15:32
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
fot. EastNews:JACEK DOMINSKI/REPORTER

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się? Tak donosi portal Pudelek. Problemy w związku gwiazdorskiej pary może potwierdzać tajemniczy wpis serialowej Agatki w mediach społecznościowych.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzą jedną z najbardziej rozchwytywanych par w polskim show-biznesie. Aktorzy poznali się wiele lat temu na planie serialu „Rodzina zastępcza”. Aktualnie Wiktoria i Adam grają w „Rodzince.pl”. Niedawno wzięli udział w programie „Dance, Dance, Dance”, w którym zajęli pierwsze miejsce. Czy ich związek przechodzi właśnie kryzys?

W wakacje media spekulowały, że Wiktoria i Adam rozstali się. Gwiazdy „Rodzinki.pl” zaprzeczyły tym doniesieniom. Informacje o kryzysie w związku znów się pojawiły.

Zobacz także: Małgorzata Socha pochwaliła się brzuchem po trzech ciążach. Fani: "Kobieta rakieta"

Jak donosi informator portalu Pudelek, Gąsiewska i Zdrójkowski nie dogadują się. Po jednej z kłótni z ukochanym Wiktoria wpadła w histerię. Działo się to na planie "Rodzinki.pl".

Wpadła w histerię. Zanosiła się płaczem na planie serialu. Przez prawie godzinę nie mogła się uspokoić – czytamy na Pudelku.

Internauci zauważyli także, że serialowa Agatka przestała obserwować na Instagramie swojego partnera. Oboje nie zostawiają także „lajków” i komentarzy pod swoimi fotografiami w mediach społecznościowych.

O kryzysie w związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego może także świadczyć tajemniczy wpis młodej artystki.

Uważaj, na kogo się otwierasz. Tylko kilka osób rzeczywiście się przejmuje, reszta jest po prostu ciekawa – napisała aktorka.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozpoczęli swój związek ponad dwa lata temu.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Rodzinka.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB