Zamknij

Wojciech Modest Amaro został ojcem. Dał synowi oryginalne imię

Sylwia Wamej
29.07.2019 11:22
Wojciech Modest Amaro
fot. Instagram.com/ Wojciech Modest Amaro

Wojciech Modest Amaro ponownie został ojcem. Restaurator przywitał na świecie swojego syna. Razem z żoną Agnieszką wybrali bardzo oryginalne imię dla maluszka. Jakie?

Wojciech Modest Amaro został ojcem

Wojciech Modest Amaro został tatą. Restaurator ponownie przywitał na świecie syna. Radosną nowiną podzielił się z fanami na Instagramie, publikując zdjęcie ze szpitala. Restaurator zdradził też, jakie imię wybrali dla maluszka.

„Gabriel Charbel Amaro !!! Błogosławiony Dzień Narodzin naszego Syna !!!” Internauci zwrócili uwagę na oryginalne imię chłopca.

„Charbel! Co za cudowne imię ! Wspaniały święty.Gratulacje i wszystkiego najlepszego !!! »Święty Charbel urodził się w Libanie. Jest to ziemia, która, jak mówi legenda, pamięta kroki Adama, który po wygnaniu z raju osiadł właśnie w Libanie. To tu sam Bóg, według innej legendy, zszedł na ziemię i zasadził cedry. Także na tej ziemi, w Sydonie i Tyrze nauczał Jezus, a w niewielkiej wiosce Maghdouche (20 km od Sydonu) w grocie oczekiwała na Niego Maryja«” – przypomniała historię imienia jedna z fanek. Szczęśliwego rozwiązania pogratulowała Edyta Pazura. „Z całego serca gratulujemy” – napisała żona Cezarego Pazury.

Wojciech Modest Amaro i Agnieszka Amaro: Ile mają dzieci?

Wojcech Modest Amaro w 2012 roku poślubił Agnieszkę Amaro, która jest trzecią żoną restauratora. Wojciech Modest Amaro razem z ukochaną wychowuje syna Nicolasa, a także dwie córki z poprzednich związków – Zuzannę i Karolinę.

Zagłosuj

Sledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW