Zamknij

Wzruszająca niespodzianka dla panny młodej, która straciła syna

Redakcja
30.08.2017 15:46
Wyjątkowy weselny prezent
fot. screen

Oto wyjątkowa ślubna historia, która naprawdę może wzruszyć. Becky Turney i jej narzeczony planowali swój ślub, kiedy 19-letni syn Becky niespodziewanie zmarł. To, co wydarzyło się na ich zaślubinach, sprawiło, że kobieta zaniemówiła.

Syn Becky, Trinity zmarł niespodziewanie w 2015 roku, w wieku 19 lat. Kiedy wraz ze swoim narzeczonym planowali ślub, czuła ogromny żal i pustkę. Z myślą o zmarłym na weselu pozostawione zostało puste krzesło, które miało symbolizować obecność Tristana w umysłach i sercach wszystkich bliskich, szczególnie jego matki. Przyszły pan młody postanowił jednak zrobić jej zaskakujący prezent. Wiedząc, że Tristan był dawcą narządów, zaprosił na wesele mężczyznę, w którym biło serce syna Becky.

Jacob Kilby jechał na ślub z Kalifornii, pokonując trzy tysiące kilometrów. W ten sposób, choć Tristana nie było z młodymi fizycznie, to jego serce biło tuz obok. Kiedy Becky Turner dowiedziała się, że biorca serca jej syna jest na ślubie, oniemiała z wrażenia. Zdjęcia z tego wydarzenia bardzo szybko rozeszły się po sieci i stały się inspiracją dla wielu osób, które do tej pory nie myślały o tym, jak ważne jest dawstwo narządów.

W wypowiedzi dla BBC, świeżo upieczony mąż Kelly przyznał, że tę wyjątkową niespodziankę planował od kilku miesięcy. Zachęcił też wszystkich do propagowania idei.

123

Becky napisała potem na Facebooku, że to był najlepszy prezent, jakiego mogła sobie życzyć i największa niespodzianka w jej życiu.

1254

"Dziękuję za to, że nosisz w sobie serce Tristana. Dziękuję, że z nami jesteś". Podczas zaślubin kobieta usłyszała bicie serca swojego syna. Trzymając w dłoni stetoskop , przyłożony do klatki piersiowej Jakoba, płakała ze wzruszenia. Sam Kilby przyznał, że doświadczenie to było dla niego wręcz nierealistyczne, rozgrzewające i niezwykle emocjonalne.

Obydwie rodziny pozostają od tamtej pory w bliskim kontakcie.

RadioZET.pl/BBC/SA