Zamknij

Z memów zna ich cały internet. Zobacz, jak dziś wyglądają i kim są

Redakcja
22.06.2017 11:00
dzieciak sukcesu
fot. internet/mem

Nigdy nie wiadomo, kiedy i dlaczego jakieś zdjęcie w sieci zaczyna żyć własnym życiem i staje się memem. Jeszcze bardziej ciekawe jest, kim są osoby z najbardziej znanych memów na świecie. Pamiętacie dzieciaka sukcesu - małego chłopca z zaciśniętą pięścią? A może znacie dziewczynkę z demonicznym uśmieszkiem, obok której płonie dom? Zobaczcie jak dziś wyglądają, kim są i jaka jest historia zdjęcia, które stało się memem.

Bohaterem memów stać się można z różnych powodów. Niekiedy jakieś zamieszczone w sieci zdjęcie ma w sobie coś takiego, że zostaje od razu podchwycone przez internautów. Jest to prawdziwy fenomen, że nagle ktoś staje się bohaterem całego internetu, choć właściwie nikt tak naprawdę nie wie, kim jest osoba z mema. No - prawie nikt, bo przecież z biegiem czasu i do niego lub jego bliskich mem wreszcie dociera. Niestety, kiedy mem nie ma pozytywnego czy żartobliwego charakteru, jego bohaterowie nie cieszą się ze swojej popularności. Choć 99% internetu nie wie, kto jest na memie, to jednak dla osoby, która się na nim znajduje, bycie "dyżurnym głupkiem" czy nieudacznikiem nie jest miłe.

Postanowiliśmy sprawdzić, kim są bohaterowie kilku znanych memów i jaka historia kryje się za zdjęciem, które stało się hitem sieci. Zobaczcie galerię!

RadioZET.pl/SA