Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Znajdź żabę pośród listków. Trudny test na spostrzegawczość

06.06.2018 12:34

Węgierski rysownik, znany w sieci jako Dudolf, słynie z wyjątkowych rysunków, na których trzeba odnaleźć ukryty szczegół. Tym razem wśród listków znaleźć mamy żabę. Komu się uda?

The Dudolf zagadka z żabą fot. Instagram Dudolf

Gergely Dudas, zwany Dudolfem, jest autorem książki „Book of Hidden Things” („Książka ukrytych rzeczy”) z rysunkami, na których trzeba odnaleźć schowany tam element. Co pewien czas publikuje w sieci swój kolejny obrazek. Była już grafika z pandą pomiędzy bałwankami, słonikiem wśród serduszek czy lizakiem pośród lodów. Teraz – bardziej wiosennie – mamy odnaleźć żabę skrytą wśród liści.

Znajdź żabę wśród liści – nowa zagadka Dudolfa

Udało się? Jeśli tak – gratulujemy! Jeśli nie – cóż, żaba tam naprawdę jest, ale zadanie jest bardzo trudne. Jeśli nie chcesz się poddawać – szukaj dalej. W każdej chwili możesz sprawdzić rozwiązanie. Tradycyjnie daj nam znać, czy odnalazłeś ukryty element.

Żaba jest tutaj - poznaj rozwiązanie zagadki

Zagłosuj

Udało Ci się znaleźć żabę?

Jeśli masz ochotę na sprawdzenie swojej spostrzegawczości na innych rysunkach Dudolfa, odwiedź jego profil w mediach społecznościowych lub po prostu zobacz wcześniej prezentowane przez nas obrazki stworzone przez rysownika na różne okazje.

Idealne na upał: Znajdź lizaka pośród lodów

Dla zakochanych: Wśród serduszek ukrył się słoń

Coś z innej beczki: Ile widzisz trójkątów?

RadioZET.pl/SA

Oceń