Zamknij

Znajdź żabę pośród listków. Trudny test na spostrzegawczość

Redakcja
06.06.2018 12:34
The Dudolf zagadka z żabą
fot. Instagram Dudolf

Węgierski rysownik, znany w sieci jako Dudolf, słynie z wyjątkowych rysunków, na których trzeba odnaleźć ukryty szczegół. Tym razem wśród listków znaleźć mamy żabę. Komu się uda?

Gergely Dudas, zwany Dudolfem, jest autorem książki „Book of Hidden Things” („Książka ukrytych rzeczy”) z rysunkami, na których trzeba odnaleźć schowany tam element. Co pewien czas publikuje w sieci swój kolejny obrazek. Była już grafika z pandą pomiędzy bałwankami, słonikiem wśród serduszek czy lizakiem pośród lodów. Teraz – bardziej wiosennie – mamy odnaleźć żabę skrytą wśród liści.

Znajdź żabę wśród liści – nowa zagadka Dudolfa

Udało się? Jeśli tak – gratulujemy! Jeśli nie – cóż, żaba tam naprawdę jest, ale zadanie jest bardzo trudne. Jeśli nie chcesz się poddawać – szukaj dalej. W każdej chwili możesz sprawdzić rozwiązanie. Tradycyjnie daj nam znać, czy odnalazłeś ukryty element.

Żaba jest tutaj - poznaj rozwiązanie zagadki

Zagłosuj

Udało Ci się znaleźć żabę?

Liczba głosów:

Jeśli masz ochotę na sprawdzenie swojej spostrzegawczości na innych rysunkach Dudolfa, odwiedź jego profil w mediach społecznościowych lub po prostu zobacz wcześniej prezentowane przez nas obrazki stworzone przez rysownika na różne okazje.

Idealne na upał: Znajdź lizaka pośród lodów

Dla zakochanych: Wśród serduszek ukrył się słoń

Coś z innej beczki: Ile widzisz trójkątów?

RadioZET.pl/SA