Zamknij

Zoe Kravitz wzięła sekretny ślub. Kim jest wybranek gwiazdy "Wielkich kłamstewek"?

Sylwia Wamej
24.05.2019 13:14
Zoe Kravitz i Karl Glusman
fot. FaceToFace/ Reporter/ East News

Zoe Kravitz wzięła sekretny ślub. Gwiazda „Wielkich kłamstewek” i jej wybranek Karl Glusman po trzech latach związku powiedzieli sobie „tak”.

Zoe Kravitz potajemnie wyszła za mąż

Zoe Kravitz potajemnie wyszła za mąż. Gwiazda „Wielkich kłamstewek” zaręczona była ze swoim partnerem Karlem Glusmanem od lutego zeszłego roku. Para poznała się 3 lata temu przez wspólnych znajomych na jednej z imprez. Zakochani mieszkają razem w Paryżu. Jak powiedziała Zoe Kravitz w jednym z wywiadów, Karl oświadczył się jej w zimowy wieczór, gdy obydwoje byli w domu. Jak donoszą zagraniczne media, para planowała pobrać się w przyszłym miesiącu, jednak nie chcieli dłużej czekać. Zdecydowali się na sekretny ślub, bez udziału mediów.

Karl Glusman: Kim jest mąż Zoe Kravitz?

Karl Glusman, partner Zoe Kravitz również jest aktorem. Szerszej publiczności znany jest z kontrowersyjnego hitu filmowego „Love” w reżyserii Gaspara Noe. Aktor grał również w takich filmach jak m.in. „Neon Demon”, „Zwierzęta nocy” oraz „Gypsy”. Zoe Kravitz nie ukrywa, że małżeństwo to nowy etap w jej życiu.

„Czuję się tak, jakbym wszystko zaczynała na nowo – 30. urodziny, zawarcie małżeństwa, praca nad moim show, produkcja. To tak jakby wszystko nabrało większej głębi. Chciałabym teraz robić mniej, ale o wiele lepiej. Zamiast brać na swoje barki zbyt dużą ilość projektów, wolałabym się skupić na jednym, ale porządnie. Staram się cieszyć życiem i spędzać czas z tymi, których kocham najbardziej” – mówiła córka Lenny'ego Kravitza w jednym z wywiadów. Dodajmy, że Zoe Kravitz pojawi się w drugim sezonie „Wielkich kłamstewek”, który trafi na antenę HBO w czerwcu tego roku.

Zagłosuj

Oglądasz "Wielkie kłamstewka"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW