Zamknij

Żona Piotra Rubika pochwaliła się efektami drakońskiej diety. Fani zaniepokojeni

Sylwia Wamej
09.10.2019 12:26
Agata Rubik
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Agata Rubik, żona Piotra Rubika, postanowiła przejść na popularną dietę – post Dąbrowskiej. Modelka efektami pochwaliła się na Instagramie. Nie wszystkim fanom kontrowersyjna dieta przypadła do gustu.

Agata Rubik schudła 8 kilogramów w miesiąc

Agata Rubik tak jak sporo polskich gwiazd podjęła się kontrowersyjnego postu dr Dąbrowskiej, w którym je się tylko określone owoce i warzywa. Agata Rubik w najnowszym wpisie zdradziła, że udało się jej zgubić osiem kilogramów w miesiąc. Tyle przytyła modelka podczas wakacji, na których – jak stwierdziła – niezdrowo się odżywiała.

Wracam do gry! Po całkowicie leniwych wakacjach, fatalnej diecie w trakcie i w końcu po 4. tygodniowym poście oczyszczającym dr Dąbrowskiej moja dzienna rutyna pomału się stabilizuje – zaczęła swój wpis Agata Rubik. Choć modelka podkreśliła, że post Dąbrowskiej do najłatwiejszych nie należy, bardzo się cieszy, że udało się jej wytrwać.

Pytacie, jak moje samopoczucie i efekty po diecie warzywno- owocowej. To był mój trzeci raz, pierwszy tak długi. Za każdym razem jestem z siebie bardzo zadowolona, że udało mi się wytrwać! Kto przez to przechodził, wie o czym piszę. Łatwo nie jest, post warzywno- owocowy to czas absolutnie bezkompromisowy. Albo trzymasz się sztywno określonych zasad i później czerpiesz korzyści, albo to nie ma sensu. Podsumowując- czuję się bardzo dobrze, zrzuciłam 7 kg (wstyd się przyznać, ale beztroskie wakacje kosztowały mnie 8kg) i znowu mam dużo energii i chęci do działania! To co, kto tak jak ja zacznie ten dzień od treningu? – podsumowała.

Fani zaniepokojeni dietą Agaty Rubik

Fani Agaty Rubik w komentarzach gratulowali odwagi i wytrwałości, jednak nie zabrakło też krytycznych głosów ze strony internautów. Followersi pięknej modelki zastanawiali się, czy taka dieta, propagowana przez osoby publiczne, negatywnie nie odbije się na nastolatkach.

„4 tygodnie bez pełnowartościowej diety? Tylko warzywa i owoce? Moim zdaniem organizm potrzebuje też białka, węglowodanów, tłuszczy. Zastanawiam się, ile nastolatek po przeczytaniu posta zacznie głodówki”, „Żadne dąbrowskie, najlepszy nawyk nauczyć się zdrowo i mniej jeść i dużo się ruszać. Po paru miesiącach efekty same będą. Po takich dietach efekty ciężko utrzymać i trzeba cały czas się trzymać bilansu, inaczej wszystko wróci” dodała inna z fanek.

Zagłosuj

Byłeś/ łaś kiedyś na poście Dąbrowskiej?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW