Zamknij

Żona Sławomira kusi na Instagramie. Kajra pokazała odważne zdjęcie w bikini

Sylwia Wamej
28.11.2019 14:27
Kajra
fot. Piotr Matusewicz/ East News

Magdalena "Kajra" Kajrowicz jest bardzo aktywna na Instagramie. Tym razem żona Sławomira uraczyła fanów kolejnym, emocjonującym zdjęciem.  Tym razem przypomniała gorące zdjęcie z wakacji, na którym odsłoniła sporo ciała. 

Żona Sławomira pokazała gorące zdjęcie. Tak Kajra kusi w bikini

Magdalena "Kajra" Kajrowicz bardzo często publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Żona Sławomira chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami codziennością. Nie brakuje też zdjęć z koncertów, na których pozuje w towarzystwie ukochanego - Sławomira. Jedno z ostatnich zdjęć Kajry wywołało mnóstwo emocji wśród fanów. Żona Sławomira opublikowała gorące zdjęcie z wakacji, n którym pozuje w bikini. Fotografia zebrała ponad cztery tysiące polubień i mnóstwo pozytywnych komentarzy wielbicieli Kajry. "Bosko", "bardzo ładne zdjęcie", "piękna i naturalna" - pisali fani Kajry.

Kajra i Sławomir: Kiedy się pobrali?

Kajra i Sławomir są małżeństwem od 2011 roku. Są duetem nie tylko w życiu, ale też w pracy. Występują razem na scenie, a prywatnie wychowują wspólnie syna Kordiana. Na Instagramie Kajry nie brakuje wielu wspólnych zdjęć z mężem - Sławomirem. Widać, że bardzo się wspierają, również w pracy. 

"Sławomira traktowałam jak najlepszego przyjaciela, kumpla. Wróciliśmy do Polski, ciężko było nam się ze sobą rozstać, więc zaczęliśmy razem pracować. Graliśmy razem w Kameralnej Operze Krakowskiej, a potem w programie kabaretowym "Spotkanie z balladą". Michał Bobrowski stworzył dla nas "Bardzo Elegancki Kabaret Obsceniczny Świntuszki". Pamiętam, że kiedy na próbie generalnej Sławomir zaśpiewał piękny utwór "Cudowna dziewczyna", to coś poczułam. Ale od razu się opamiętałam, bo to przecież był mój przyjaciel. Nie sądziłam, że ktoś, z kim pracuję i kto jest mi tak bliski, może stać się kimś jeszcze bliższym. A jednak życie bywa przewrotne i potrafi zaskoczyć. Nawet się nie obejrzałam, a Sławomir został moim mężem. (śmiech)" - opowiadała Kajra w rozmowie z serwisem Plejada.pl 

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW