Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Seriale Netflix i seriale HBO – polskie i zagraniczne seriale online

Na Radiozet.pl znajdziesz najświeższe informacje o popularnych serialach Netflix: horror, fantasy, komedie, dramaty, thrillery, animowane, m.in. „Wiedźmin”, „You”, „Dom z papieru”, „Stranger Things”, „Black Mirror”, „Dark”, „House od Cards” czy „Breaking Bad”. Przedstawiamy także newsy o zagranicznych i polskich serialach HBO takich jakich „Wataha”, „Czarnobyl” „Gra o tron”, „The Crown”, „Opowieść podręcznej”. Zebraliśmy niezbędne informacje o polecanych serialach online na Netflix i HBO, o obsadzie, zwiastunach i datach premier oraz podpowiadamy, jakie seriale warto obejrzeć na Netflix i HBO.

Seriale tureckie w TVP

Wszystko o serialach tureckich TVP można znaleźć na Radiozet.pl/Rozrywka. Znajdziesz tu niezbędne informacje o najpopularniejszych tureckich telenowelach TVP tj. „Przysięga”, „Elif”, „Wieczna miłość”, „Wymarzona miłość”, „Więzień miłości”. Streszczenia, obsadę, godziny emisji, liczbę odcinków tureckich seriali i inne podobne informacje, zamieszczamy na stronie radiozet.pl.

Seriale polskie w TV i online

Zebraliśmy najważniejsze informacje o rodzimych produkcjach z różnych gatunków emitowanych w telewizji lub dostępnych online. Przedstawiamy wszystko o polskich serialach kryminalnych, wojennych, romantycznych, komediowych, dramatach. Na Radiozet.pl/Rozrywka znajdziesz informacje o starych polskich serialach i nowych produkcjach w TV i online, m.in. „M jak miłość”, „Barwy szczęścia” i „Na Wspólnej". Nie zabraknie też newsów o gwiazdach polskich seriali, tj. Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha, Anna Mucha, Maciej Musiał, Mikołaj Roznerski, Piotr Adamczyk.