Zamknij

HBO zapowiada hiszpański serial grozy. Jest już pierwszy zwiastun

16.10.2020 11:28
30 srebrników
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"30 srebrników" to hiszpański serial grozy, który pojawi się w listopadzie na HBO GO. O czym opowiada, kto w nim występuje? Podajemy szczegóły i oficjalny zwiastun.

"30 srebrników": HBO zapowiada hiszpański serial grozy. Produkcje z Hiszpanii cieszą się ogromnym zainteresowaniem w Polsce. Ogromny sukces odniosły "Dom z papieru", "Telefonistki" czy "Szkoła dla elity". Tym razem na HBO GO pojawi się serial, który ma mrozić krew w żyłach. Czego można się spodziewać po "30 srebrnikach"? Zdradzamy szczegóły produkcji i podajemy oficjalny zwiastun.

Zobacz także: TOP 5: seriale podobne do „The Rain” Netflixa. Te tytuły warto zobaczyć 

"30 srebrników": HBO zapowiada hiszpański serial grozy. Jest zwiastun

HBO GO zapowiada nowy serial produkcji hiszpańskiej. Ma on przedstawiać świat, w którym nic nie jest takie, jakim się wydaje i trudno komukolwiek zaufać. Jest to historia tragicznego życia księdza Vergary (Eduard Fernandez), byłego skazańca, egzorcysty i boksera. Mężczyzna zostaje zesłany przez władze kościelne do wioski położonej na odludziu. Vergara chce zapomnieć o swojej przeszłości, jednak jego wrogowie namierzają jego położenie. W okolicy zaczynają się dziać dziwne rzeczy, które próbują rozwikłać burmistrz Paco i lekarka Elena. 

W serialu występują: Eduard Fernandez, Megan Montaner, Miguel Angel Silvestre, Macarena Gomez czy Carmen Machi. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

"30 srebrników": kiedy serial pojawi się na HBO GO?

Hiszpański serial "30 srebrników" trafi na HBO GO 29 listopada 2020 roku. Pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków.

Zobacz także: "Wielkie kłamstewka" powrócą z 3. sezonem? Nicole Kidman zdradziła nowe szczegóły 

RadioZET.pl/Materiały prasowe HBO