Zamknij

Adam i Ewa: jak potoczyły się losy Katarzyny Chrzanowskiej, czyli tytułowej bohaterki?

29.06.2020 13:57
Adam i Ewa: jak potoczyły się losy Katarzyny Chrzanowskiej, czyli tytułowej bohaterki?
fot. Screen

"Adam i Ewa" to popularny serial, który można było oglądać w latach 2000-2002. Jak potoczyły się losy Katarzyny Chrzanowskiej, czyli serialowej Ewy? Zdradzamy poniżej.

Adam i Ewa: jak potoczyły się losy Katarzyny Chrzanowskiej, czyli tytułowej bohaterki? "Adam i Ewa" to serial, który był emitowany w latach 2000-2002. Katarzyna Chrzanowska wcielała się w Ewę, a partnerował jej tragicznie zmarły Waldemar Goszcz. Jak potoczył się losy aktorki i czym się obecnie zajmuje Katarzyna Chrzanowska?

Zobacz także: M jak miłość: zmiana w rodzinie Zduńskich. Kogo już nie zobaczymy na ekranie? 

Adam i Ewa: jak potoczyły się losy Katarzyny Chrzanowskiej, czyli tytułowej bohaterki? 

Katarzyna Chrzanowska urodziła się w 1963 roku w Warszawie. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i Filmowej.  Zadebiutowała w serialu "Żuraw i czapla". Przełomem w życiu aktorki było otrzymanie stypendium do Konserwatorium Teatralnego w Paryżu. W tamtym czasie zakończył się także jej związek z Bogusławem Lindą.

Chrzanowska wyszła za mąż za Piotra Niemkiewicza. Ma z nim dwie córki. Aktorka wróciła do kraju, by wziąć udział w castingu do serialu "Adam i Ewa". Niedługo potem otrzymała angaż i wcieliła się w główną bohaterkę. Niestety, w tamtym czasie tragicznie zginął jej mąż, a następnie serialowy partner. 

Obecnie Katarzyna Chrzanowska mieszka w Hiszpanii. Na ten moment nie pojawi się w żadnych filmach i serialach. Poniżej można zobaczyć jej aktualne zdjęcie.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: Cena wolności, odcinek 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [29.06] 

RadioZET.pl/Plejada.pl