Zamknij

Iza Miko zagrała w kultowym amerykańskim serialu. W kogo się wcieliła?

11.05.2021 15:59
Izabella Miko
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Iza Miko od lat robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Aktorka zagrała ostatnio w popularnym serialu "Agenci NCIS: Los Angeles". W kogo się wcieliła i jaka była jej rola?

"Agenci NCIS: Los Angeles". Iza Miko zagrała w amerykańskim serialu. 40-letnia aktorka dostała angaż w kultowej produkcji. Co więcej, jej dokonania będzie można zobaczyć też w Polsce. W kogo się wcieliła i kiedy będzie można zobaczyć odcinek "Agentów NCIS: Los Angeles" z Izabellą Miko? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także: "Solos": Zwiastun nowego serialu Amazona zachwyci fanów "Black Mirror" [WIDEO]

"Agenci NCIS: Los Angeles". Iza Miko zagrała w amerykańskim serialu. W kogo się wcieliła?

Izabella Miko od lat mieszka w Los Angeles, gdzie również pracuje. Aktorka przyzwyczaiła widzów do tego, że pojawia się w zagranicznych produkcjach. Tym razem dostała angaż w kultowym już serialu o tytule "Agenci NCIS: Los Angeles". Jest to spin-off produkcji "Agenci NCIS". Serial sensacyjny ma również wielu fanów w Polsce. 

Iza Miko pojawi się w jednym z najnowszych epizodów. Aktorka wcieliła się w Michelle Boucher, byłą dziewczynę przestępcy, która próbuje pomóc agentom w rozwiązaniu zagadki kryminalnej. Kiedy ten epizod będzie można zobaczyć w Polsce? Najprawdopodobniej jeszcze w maju.

"Agenci NCIS: Los Angeles: kiedy będzie można obejrzeć odcinek z Izabellą Miko?

Izabella Miko pojawi się w 5. odcinku 12. sezonu serialu "Agenci NCIS: Los Angeles". Epizod będzie można obejrzeć w czwartek 20 maja o godzinie 21.05 na kanale AXN.

Zobacz także: "Prodigal Son" skasowany. Serial FOX o seryjnych mordercach nie powróci z 3. sezonem

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl