Zamknij

Agnieszka Więdłocha wraca na ekrany. Gwiazda "Planety singli" zagra w hicie TVN

13.06.2021 17:27
Agnieszka Więdłocha
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Więdłocha, aktorka doskonale znana z "Czasu honoru" i "Planety singli", wraca na ekrany w jednym z nowych serialowych hitów stacji TVN. Kiedy ponownie będziemy mogli oglądać ją na ekranach?

Agnieszka Więdłocha to popularna polska aktorka serialowa, filmowa i teatralna, którą mogliśmy oglądać w wielu popularnych produkcjach. Karierę rozpoczynała od występów w etiudach szkolnych, jednak szybko zyskała popularność, między innymi dzięki roli w "Czasie honoru", gdzie wcielała się w Lenę w latach 2008-2014. W międzyczasie pojawiły się kolejne propozycje, Agnieszkę mogliśmy oglądać między innymi w "M jak Miłość" i "Lekarzach". Kolejnym ważnym wydarzeniem w zawodowym życiu Więdłochy był angaż do świetnie przyjętej komedii romantycznej "Planeta singli", gdzie stworzyła duet z Maciejem Stuhrem. Łącznie wystąpiła w trzech odsłonach filmowej serii.

Agnieszka doskonale radziła sobie w polskim show-biznesie, jednak rodzina była dla niej ważniejsza. Aktorka na jakiś czas zwolniła tempo i wycofała się z życia zawodowego, by opiekować się dzieckiem. W lutym 2021 pojawiła się informacja o narodzinach pociecha 35-latki i jej męża, aktora Antoniego Pawlickiego. Fani gwiazdy z niecierpliwością wyczekiwali jej powrotu na ekrany. Mamy dla nich dobrą wiadomość, Więdłocha pojawi się w nowym serialowym hicie stacji TVN.

ZOBACZ TAKŻE:  Maciej Stuhr i Agnieszka Grochowska na pierwszych zdjęciach z filmu "Fucking Bornholm" [FOTO]

Agnieszka Więdłocha wraca na ekrany po ciąży. Pojawi się w nowym serialu TVN

W 2021 roku Agnieszkę Więdłochę mamy zobaczyć między innymi w "Gierku", w którym główną rolę zagra Michał Koterski. Aktorka pojawi się także w nowym serialu TVN "Receptura", pochwaliła się zdjęciami z planu za pośrednictwem profilu na Instagramie. Będzie to historia łącząca wydarzenia mające miejsce w czasach współczesnych oraz wydarzenia, które rozegrały się w dwudziestoleciu międzywojennym. Osią fabuły będzą tajemnice fabryki czekolady Jana Wedla. Więdłocha wcieli się w Marię Kielcz, samotnej matki, która zostaje jego asystentką, a w jej ręce wpada dziennik, dzięki któremu odkryje tajemnicę rodzinną.

Produkcja zapowiedziana została na 6 odcinków, a obok Agnieszki zobaczymy między innymi Joannę Brodzik i Mateusza Janickiego. "Receptura" ma pojawić się w jesiennej ramówce TVN.