Zamknij

Aktor znany z serialu "Lost" nie wyleczył się z koronawirusa? Szokujące wieści

Roksana Orlicka
03.04.2020 10:05
Daniel Dae Kim nie wyleczył się z koronawirusa
fot. Instagram/@danieldaekim

"Lost: zagubieni" to produkcja, która cieszyła się kiedyś ogromną popularnością. Daniel Dae Kim był jedną z gwiazd serialu. Kilka tygodni temu aktor wyznał, że ma koronawirusa. Jak się obecnie czuje?

"Lost: zagubieni": Daniel Dae Kim nie wyleczył się z koronawirusa? Amerykański aktor poinformował kilka tygodni temu, że jego test na obecność koronawirusa wyszedł pozytywnie. Następnie dał znać, że jego samopoczucie jest znacznie lepsze. Okazuje się, że było to złudne. Jak teraz się czuje?

Zobacz także: Lucyfer: premiera finałowego sezonu przesunięta? Co dalej z serialem?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Daniel Dae Kim z "Lost: zagubieni" nie zwalczył koronawirusa?

Daniel Dae Kim jest aktorem znanym z takich produkcji jak "Lost", "New Amsterdam" czy "Hellboy". W połowie marca gwiazdor zdradził, że ma koronawirusa i zaapelował do fanów, by pozostawali w domach i dbali o siebie. Już kilka dni później dodał, że wrócił do zdrowia. Okazało się, że w jego przypadku choroba nie została w stu procentach wyleczona.

Aktor przyznał, że przebywał w swoim domu na Hawajach i prawdopodobnie był niedoleczony. Kim dokładnie relacjonował swoją walkę z chorobą. Okazało się, że Daniel Dae Kim zbyt wcześnie pochwalił się dobrą formą, bo kilka dni później ponownie poczuł się gorzej. Choroba postępowała, a Kim stracił zmysł smaku.

Mój lekarz powiedział mi, że wspomniane symptomy zwykle związane są z zapaleniem, które występuje po zakażeniu wirusem. To część procesu powrotu do zdrowia - tłumaczył na Instagramie.

Ostatecznie Daniel Dae Kim czuje się lepiej i powoli wraca do zdrowia. Warto wspomnieć o tym, że cała jego rodzina jest zdrowa i nie zaraziła się koronawirusem. Na razie nie wiadomo, kiedy Kim wróci do pracy. 

Zobacz także: Dom z papieru: 4. sezon serialu Netflixa już w kwietniu. Co się w nim wydarzy?

Zagłosuj

Śledzisz wiadomości związane z koronawirusem?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Film.interia.pl/RO