Zamknij

Aleksandra Linda zagrała z ojcem w jednym serialu. Kim jest córka Bogusława Lindy?

28.07.2021 12:12
Aleksandra Linda
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Aleksandra Linda idzie w ślady znanych rodziców. 29-letnia córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel ma już za sobą debiut na ekranie, teraz wystąpiła w jednej produkcji z ojcem. Przybliżamy sylwetkę młodej aktorki.

Aleksandra Linda zagrała z ojcem w jednym serialu. Aktorzy często zarzekają się, że ich dzieci nie podążą obraną przez nich drogą, jednak gdy ich pociechy decydują inaczej, to są wsparciem. Bogusław Linda wystąpił w audio serialu ze swoją córką, Aleksandrą. Kim jest córka Bogusława Lindy?

Zobacz także: „Wojenne dziewczyny“: wiemy, kiedy serial powróci na ekrany [DATA PREMIERY]

Aleksandra Linda zagrała z ojcem w jednym serialu. Kim jest córka Bogusława Lindy?

Aleksandra Linda urodziła się w 1992 roku jako córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel. Od jakiegoś czasu Aleksandra pracuje w modelingu, ale pojawia się też na ekranie. Co więcej, córka Bogusława Lindy cieszy się popularnością w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje ponad pięć tysięcy osób. Linda chętnie udostępnia zdjęcia z sesji zdjęciowych, w których brała udział, ale też dzieli się fotografiami z rodzicami.

W połowie Aleksandra Linda lipca zadebiutowała u boku ojca w serialu audio o tytule "Gra Luizy", który jest dostępny w aplikacji Empik Go. 

Aleksandra Linda: gdzie wystąpiła córka Bogusława Lindy?

Aleksandra Linda już dawno ma za sobą debiut filmowy. Aktorka wystąpiła w następujących produkcjach: "Psy 2. W imię zasad", "Diablo. Wyścig o wszystko oraz "Totem".

Zobacz także: „Days of Our Lives” – popularna amerykańska opera mydlana trafi na streaming w formie miniserialu

RadioZET.pl