Zamknij

Alicja Wieniawa-Narkiewicz dołącza do obsady "Przyjaciółek". W kogo się wcieli?

19.08.2020 14:52
Alicja Wieniawa-Narkiewicz i Małgorzata Socha
fot. Materiały prasowe POLSAT

Alicja Wieniawa-Narkiewicz dołącza do ekipy serialu "Przyjaciółki". Młodsza siostra Julii Wieniawy otrzymała rolę, która wcale nie jest epizodyczna. W kogo się wcieli?

Alicja Wieniawa-Narkiewicz dołącza do obsady "Przyjaciółek". Młoda aktorka wcieli się w Hanię, czyli córkę Ingi (Małgorzata Socha). Nie jest to pierwsza serialowa rola siostry Julii Wieniawy. Gdzie wcześniej występowała i jakich wątków z jej udziałem można się spodziewać w najnowszych epizodach "Przyjaciółek"? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Lilka i Mateusz z "M jak miłość" to przeszłość? Monika Mielnicka o fabule serialu 

Alicja Wieniawa-Narkiewicz dołącza do obsady "Przyjaciółek"

"Przyjaciółki" wrócą na antenę Polsatu w jesiennej ramówce. Przypominamy, że ostatnie tygodnie były trudne dla całej ekipy, bo spora część osób związanych z produkcją zachorowała na COVID-19. Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska wróciły już do pracy, a nowe odcinki "Przyjaciółek" będzie można oglądać od września 2020 roku.

W serialu szykują się niemałe zmiany. Do ekipy "Przyjaciółek" dołączyła Alicja Wieniawa-Narkiewicz. Młoda aktorka, znana jako siostra Julii Wieniawy, ma już za sobą pierwsze prace na planach filmowych. Wystąpiła m.in. w serialu "Oko za oko". W 16. sezonie "Przyjaciółek" zagra córkę jednej z głównych bohaterek, czyli Ingi. 

Nie ukrywam, że wcielenie się w istniejącą już w serialu postać jest sporym wyzwaniem. Moje obawy wzbudzał również fakt, że dołączę do zgranej i pracującej ze sobą wiele lat ekipy. Czy mnie zaakceptują? Czy mnie polubią? Jednak od pierwszego dnia przyjęto mnie bardzo ciepło i wiedziałam już, że nie mam się czego obawiać! – powiedziała Alicja.

Na razie losy Hani nie są znane. Poznamy je dopiero w nowych odcinkach.

Przyjaciółki: Kiedy oglądać nowe odcinki po wakacyjnej przerwie?

16. sezon serialu "Przyjaciółki" będzie można oglądać na antenie Polsatu już od czwartku, 3 września 2020 roku.

Zobacz także: Powrót "Przyjaciół" znów przełożony. Jennifer Aniston komentuje sytuację 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Materiały prasowe Polsatu