Zamknij

Serial 'Allo 'Allo! zna każdy. Jak zmieniła się kelnerka Yvette?

Roksana Orlicka
09.01.2020 10:54
Jak wygląda Yvette z serialu Allo Allo
fot. YouTube/Screen

Serial ,,'Allo 'Allo" pojawiał się w brytyjskiej telewizji przez 10 lat. Był niezwykle popularny i przyciągał przed ekrany wielu widzów. Co więcej, chętniej oglądano go również w Polsce. Pamiętacie serialową kelnerkę Yvette? Aktorka, która się w nią wcielała, przeszła dużą metamorfozę. Poniżej można zobaczyć aktualne zdjęcia.

'Allo 'Allo: Jak zmieniła się Vicki Michelle, czyli serialowa kelnerka Yvette"? Serial ,,'Allo 'Allo" wiele osób wspomina z sentymentem. Był emitowany w latach 1982-1992 i przyniósł sławę niemal wszystkim aktorom. W kelnerkę z Cafe Rene wcielała się Vicki Michelle. Okazuje się, że kobieta nigdy nie zniknęła z mediów. Jak dzisiaj wygląda?

'Allo 'Allo: Jak wygląda obecnie Vicki Michelle, czyli serialowa Yvette?

Serial ,,'Allo'Allo" bawił widzów na całym świecie. Jedną z najbardziej charakterystycznych postaci była kelnerka z Cafe Rene, która miała romans z właścicielem kawiarni. Warto wspomnieć, że Vicki Michelle została obsadzona w serialu w 1982 roku i występowała aż do samego końca. Michelle wielokrotnie wracała do roli Yvette, między innymi w spektaklach teatralnych. Przypominamy, że w 2007 roku pojawił się odcinek specjalny ,,'Allo 'Allo"

Zagłosuj

Oglądałeś/ałaś ten serial?

Liczba głosów:

Czym jeszcze się zajmowała? Występowała również w telenoweli "Emmerdale", jednak częściej można było ją zobaczyć na deskach teatru. Do tego pracuje w radiu. 

Obecne aktorka ma 69 lat i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jak obecnie wygląda?

Zobacz także: Kevin sam w domu: Jak dziś wygląda tytułowy bohater i czym się zajmuje?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

RadioZET.pl/RO