Zamknij

"American Horror Stories": jest pierwsza zapowiedź spin-offu "American Horror Story"! [WIDEO]

17.06.2021 12:18
"American Horror Stories": jest pierwsza zapowiedź spin-offu "American Horror Story"! [WIDEO]
fot. DANIEL CONSTANTE / Shutterstock.com

"American Horror Stories" to nadchodzący serial grozy Ryana Murphy'ego, będący spin-offem popularnej serii "American Horror Story". Co wiemy o produkcji i kiedy odbędzie się premiera? Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

Nadchodzi kolejna porcja grozy! Najnowsza antologia horrorów w odcinkach od Ryana Murphy'ego zadebiutuje już tego lata, a tymczasem otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź wideo. Jak prezentuje się "American Horror Stories"?

Zobacz także

"American Horror Stories" - pierwszy teaser spin-offu "American Horror Story"

"American Horror Stories" będzie spin-offem "American Horror Story" - popularnego serialu grozy, który od lat straszy nas na wiele różnych sposobów. O samej produkcji wiemy na ten moment niewiele. Ryan Murphy zdradził, że produkcja liczyć będzie 16 godzinnych odcinków, z których każdy opowie zupełnie inną historię. Fabuła ma nawiązywać do licznych legend związanych z horrorem.

Zobacz także

Nawet obsada serialu owiana jest tajemnicą. Wiemy jedynie, że w serialu wystąpią Kevin McHale ("Glee"), Dyllón Burnside ("Pose"), Charles Melton ("Riverdale") i Nico Greetham ("The Prom"), których angaż został ogłoszony przez twórcę za pośrednictwem Instagrama.

Spekuluje się również, że w "American Horror Stories" pojawią się uwielbiane gwiazdy AHS. Gdy bowiem Ryan Murphy ogłosił powstanie produkcji, na zoomowym spotkaniu towarzyszyli mu Evan Peters, Taissa Farmiga, Cody Fern i Angela Bassett, którzy od lat związani są z serią. Pojawiły się też pogłoski, że Sarah Paulson wyreżyseruje jeden z odcinków. Ile jest w tym prawdy? Czas pokaże. Premiera serialu "American Horror Stories" odbędzie się już 15 lipca 2021 roku w telewizji FX.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com