Zamknij

„American Horror Story 10” – pierwsze szczegóły nowego sezonu popularnego serialu Ryana Murphy’ego

22.03.2021 11:19
American Horror Story 10 - Double Feature
fot. Shutterstock

„American Horror Story” szykuje się do jubileuszu. W tym roku zobaczymy nową, dziesiątą już odsłonę serialu sygnowanego nazwiskiem Ryana Murphy’ego. Właśnie poznaliśmy pierwsze oficjalne szczegóły nowego sezonu.

„American Horror Story” to słynna serialowa antologia, emitowana w telewizji FX od 2011 roku. Serial, który w każdym sezonie opowiada inną historię, będzie obchodzić w tym roku swoje dziesięciolecie. Właśnie poznaliśmy nowe szczegóły na temat 10. sezonu.

„American Horror Story 10” - poznaliśmy oficjalny tytuł serii 

„American Horror Story: Double Feature” to tytuł nowej odsłony serialu, sygnowanego nazwiskami Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. Z materiałów, które pojawiły się w mediach społecznościowych Ryana Murphy’ego, wynika, że nowy sezon będzie nosił podtytuł „Double Feature” i opowie nie jedną, a dwie powiązane ze sobą historie. Jak głosi teaser trailer, wypuszczony przez reżysera i showrunnera serialu:

„jedna historia rozegra się na morzu, druga na plaży”.

Taki opis, w połączeniu z klimatycznym plakatem, pokazującym otwarte usta z zębami, jak u rekina, zdają się sugerować, że tematem nowych odcinków mogą być legendarne postaci syren. Tak głosi jedna z plotek na temat nowego sezonu, które krążą w internecie od jakiegoś czasu, a nowe informacje zdają się jeszcze mocniej sugerować taki stan rzeczy. W sieci znajdziemy też kilka innych teorii, jednak charakterystyczne zęby oraz nowy opis serii zdają się sugerować właśnie taki obrót spraw.

„American Horror Story: Double Feature” – obsada i ekipa

Za serial po raz kolejny odpowiadają Ryan Murphy i Brad Falchuk, którzy działają jako showrunnerzy i główni scenarzyści serialu.

Na ekranie zobaczymy zaś plejadę gwiazd, które już wielokrotnie pojawiły się w serialu. Na planie zebrali się bowiem Leslie Grossman, Evan Peters, Sarah Paulson, Kathy Bates, Billie Lourd, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross i Finn Wittrock. Nowym aktorskim „nabytkiem” serii jest Macaulay Culkin, czyli słynny „Kevin sam w domu”.

Zobacz także

„American Horror Story: Double Feature” – kiedy premiera?

W chwili obecnej nieznana jest jeszcze dokładna data premiery serialu. Wydaje się jednak wielce prawdopodobne, że nowa odsłona zadebiutuje na stacji FX jesienią tego roku. Właśnie w tej porze roku debiutowały wszystkie dotychczasowe odsłony, a fakt, że 2021 to dziesięciolecie serialu każe przypuszczać, że twórcy będą chcieli uczcić ten fakt jak najhuczniej.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.