Zamknij

„American Horror Story“ 10: wiemy, kiedy polska premiera hitu Ryana Murphy’ego [WIDEO]

21.09.2021 16:41
American Horror Story 10 - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Fox Polska

„American Horror Story“ powraca. Kultowy serial obchodzi właśnie swoje dziesięciolecie. Co już wiemy o nowym sezonie z podtytułem „Podwójny Seans”? Kiedy serial zobaczymy w Polsce?

American Horror Story” to niezwykle popularny serial grozy, stworzony przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchucka. Twórcy „Glee”, „American Crime Story” czy „Wyborów Paytona Hobarta” działają jako główni pomysłodawcy nowych sezonów popularnego serialu już od 2011 roku. 

W nowej odsłonie,  z przydomkiem „Podwójny seans” będziemy mogli oglądać dwie historie – jedną rozgrywającą się na lądzie, a drugą na morzu. W „Death Valley” przyjrzymy się atakowi kosmitów, za to w „Red Tide” twórcy uraczą nas opowieścią o krwiożerczych syrenach.

„American Horror Story: Podwójny seans” – zwiastuny

Nowy sezon reklamowany jest dwoma zwiastunami, zapowiadającymi obie części historii. Materiały prezentują się następująco:

Część z podtytułem "Death Valley" reklamowana jest natomiast w taki sposób:

„American Horror Story: Double Feature” – twórcy i obsada

Twórcami serii grozy są Ryan Murphy i Brad Falchuck. W nowym sezonie zobaczymy stałych i nowych współpracowników zgranego duetu. Na ekranie zobaczymy bowiem takich aktorów i aktorki jak: Finn Wittrock, Lily Rabe, Frances Conroy, Adina Porter Sarah Paulson, Leslie Grossman, Evan Peters, Billie Lourd, Neal McDonough, Angelica Ross oraz Macaulay Culkin.

„American Horror Story“ 10 – kiedy polska premiera?

10. sezon kultowego serialu zadebiutuje na antenie Fox już we wtorek 5 października o 23.00. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień.

Czytaj także:  „Sex Education“: rozmawiamy z gwiazdami hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

RadioZET.pl/materiały prasowe Fox Polska