Zamknij

"And Just Like That": Alexa Swinton jako córka Charlotte w powrocie "Seksu w wielkim mieście" [FOTO]

27.07.2021 11:26
And just like that córka Charlotte
fot. Steve Sands/NewYorkNewswire/Bauer-Griffin/Shutterstock/Rex Features/East News

W obsadzie "And Just Like That", kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", pojawiły się nowe gwiazdy. Alexa Swinton, Cathy Ang i Niall Cunningham zagrają dzieci głównych bohaterek.

"And Just Like That" nabiera kształtów wraz z ogłoszeniami kolejnych nazwisk w obsadzie. Z końcem lipca 2021 poznaliśmy trójkę młodych aktorów, którzy wcielą się w dzieci głównych bohaterek. Są to Alexa Swinton, Cathy Ang i Niall Cunningham.

"And Just Like That": Alexa Swinton jako córka Charlotte z "Seksu w wielkim mieście" [FOTO]

Alexa Swinton wcieli się w Rose Goldenblatt, czyli córkę Charlotte i Harry'ego. Ta młodziutka aktorka po raz pierwszy pojawiła się na ekranie już w 2012 roku, grając Ellie w serialu "Mythos". Później występowała w produkcjach takich jak "Turbulencje", "Emergence" i "Billions", a od 30 lipca 2021 będziemy mogli podziwiać ją w najnowszym filmie M. Night Shyamalana pt. "Old". Nastoletnią gwiazdę możemy podziwiać na nowych zakulisowych zdjęciach z kontynuacji "Seksu w wielkim mieście".

EN_01485978_0052
fot. Evan Agostini/Invision/AP/East News
EN_01486633_0009
fot. Jose Perez / SplashNews.com/East News

Poza Swinton na nowych zdjęciach z planu "And Just Like That" pojawili się także Cathy Ang jako starsza siostra Rose, Lily (na zdjęciu powyżej - pomiędzy Kristin Davis i Evanem Handlerem) oraz Niall Cunningham ("Okja") jako syn Mirandy i Steve'a - Brady Hobbes (chłopak po prawej na zdjęciach poniżej).

EN_01486253_0011
fot. Roger Wong/INSTARimages/Cover Images/East News

 

EN_01486633_0005
fot. Jose Perez / SplashNews.com/East News

Zobacz także

"And Just Like That" - Kiedy premiera kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"?

W kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" powrócą trzy z czterech głównych gwiazd serialu - Sarah Jessica Parker, Kristin Davis i Cynthia Nixon. Zabraknie jedynie Kim Cattrall, która nie zgodziła się na udział w projekcie. Czeka nas za to ponowne spotkanie z partnerami Carrie, Charlotte i Mirandy - Chrisem Nothem w roli Mr. Biga, Johnem Corbettem w roli Aidena, Evanem Handlerem (Harry) i Davidem Eigenbergiem (Steve). W obsadzie "And Just Like That" znaleźli się także Sara Ramírez, Mario Cantone, Willie Garson oraz wspomniani już Alexa Swinton, Cathy Ang i Niall Cunningham. 

Jak dowodzą powyższe zdjęcia, prace na planie trwają. Serwis HBO Max nie ujawnił jeszcze, kiedy nowy serial o starych, dobrych przyjaciółkach z Nowego Jorku trafi na ekrany.

RadioZET.pl/Deadline