Zamknij

"And Just Like That...": nowe nazwiska w obsadzie kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

30.07.2021 12:41
Seks w wielkim mieści - Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker, Kristin Davis
fot. United Archives/East News

Do obsady kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" dołączyli Brenda Vaccaro i Ivan Hernandez. W kogo wcielą się w serialu "And Just Like That..."?

Pojawiły się nowe informacje na temat obsady serialu "And Just Like That...". W kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" wystąpią Brenda Vaccaro i Ivan Hernandez. W kogo się wcielą?

"And Just Like That...": Brenda Vaccaro i Ivan Hernandez w obsadzie serialu

Już niedługo zadebiutuje nowa produkcja HBO - serial "And Just Like That...", ktory ukaże dalsze losy Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek. W obsadzie powrócą nie tylko Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis, ale pojawią się również zupełnie nowi bohaterowie.

Wśród nich pojawią się postacie zagrane przez Brendę Vaccaro i Ivana Hernandeza.

Jak podaje Deadline, Vaccaro wcieli się w Glorię Marquette. Kobieta będzie lojalną, wieloletnią sekretarką Mr. Biga, którego ponownie zagra Chris Noth. Hernandez wystąpi jako Franklyn - inżynier dźwięku i bliski współpracownik Che Diaz (Sara Ramirez) - osoby prowadzącej podcast, w którym wystąpi Carrie. Nowi aktorzy zagrają więc w rolach drugoplanowych.

Vaccaro jest aktorką z nominacjami do Oscara i Tony Award, która ostatnio wystąpiła filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu w Hollywood". Grała w takich filmach jak "Nocny kowboj", "Miłość ma dwie twarze" i "Bez zobowiązań". Hernandez występował w wielu popularnych serialach, między innymi "Agenci NCIS", "Zabójcze umysły", "Pokojówki z Beverly Hills" czy "The Following". 

"And Just Like Thadt...": kiedy premiera?

Za produkcję, która po latach podejmie wątki z kultowego "Seksu w wielkim mieście" odpowie Michael Patrick King. W serialu zobaczymy jak Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis) wyjdą ze skomplikowanej rzeczywistości kobiet po trzydziestce i wkroczą do jeszcze bardziej zagmatwanego świata - życia i przyjaźni po pięćdziesiątce. Zdjęcia do dziesięcioodcinkowego serialu ruszyły na początku lipca 2021 roku w Nowym Jorku. "And Just Like That..." trafi na HBO i HBO Max. Na razie nie zdradzono daty premiery serialu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Deadline