Zamknij

"Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker pokazała zdjęcia z planu kontynuacji [FOTO]

14.06.2021 11:31
"Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker pokazała zdjęcia z planu kontynuacji [FOTO]
fot. DARREN STAR PROD./HBO FILMS/NEW LINE CINEMA / BLANKENHORN, CRAIG / Album/East News

Ruszyły zdjęcia do kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". Jak prezentują się gwiazdy w "And Just Like That"? Sarah Jessica Parker podzieliła się pierwszymi zdjęciami z planu.

"Seks w wielkim mieście" powraca! Ruszyły prace na planie kontynuacji kultowego serialu z lat 90. XX wieku. Odtwórczyni głównej roli, Sarah Jessica Parker, uczciła to publikując w sieci pierwsze zdjęcia zza kulis. Jak prezentują się Carrie, Miranda i Charlotte?

Zobacz także

"And Just Like That" - pierwsze zdjęcia z planu kontynuacji "Seksu w wielkim mieście"

Nowa odsłona "Seksu w wielkim mieście" nosi tytuł "And Just Like That" i liczyć będzie 10 odcinków. Produkcja, za którą odpowiada powiązany od lat z serią Michael Patrick King, zadebiutuje na platformie HBO Max. Na pierwszych zdjęciach z planu widzimy scenariusz odtwórczyni głównej roli oraz trzy główne bohaterki - Carrie, Mirandę i Charlotte, w które wcielają się kolejno Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis.

"And Just Like That" - kiedy premiera?

Dokładna data premiery serialu "And Just Like That" nie jest obecnie znana. W produkcji powróci wiele gwiazd oryginału (w tym dwie wielkie miłości Carrie - Mr. Big i Aidan), jednak nie zabraknie też nowych twarzy.

W nowej odsłonie SATC nie powróci jednak ulubienica widzów Samantha. Choć nie potwierdzono oficjalnie, jakie są powody absencji Kim Cattrall, media spekulują, że za tą decyzją stoi wieloletni konflikt aktorki z Sarah Jessica Parker.

Przyjaciele w HBO GO
Rozwiąż quiz

QUIZ: Jak dobrze znasz czołówki kultowych seriali?

Przyjaciele w HBO GO

Kto jako pierwszy pojawia się na słynnej kanapie stojącej przed fontanną w czołówce "Przyjaciół"?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.