Zamknij

Andrzej Precigs w żałobie. Gwiazdor "M jak Miłość" stracił najbliższą osobę

05.02.2021 09:52
Andrzej Precigs
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Andrzej Precigs, znany z roli Zbigniewa Filarskiego w "M jak Miłość" stracił najbliższą żałobę. Ukochana mama aktorka zmarła w wieku 97 lat. W nekrologu pojawiła się informacja o miejscu pogrzebu.

" M jak Miłość" towarzyszy widzom od ponad 20 lat, w tym czasie przez obsadę serialu przewinęło się wielu aktorów, niektórzy w popularnej produkcji grają od pierwszego odcinka, a widzowie na dobre zżyli się z nimi i z zainteresowaniem śledzą losy granych przez nich bohaterów, a nawet życie prywatne ich samych. Jednym z "weteranów" serialu jest Andrzej Precigs, popularny aktor serialowy, filmowy i teatralny. Choć nie jest może gwiazdorem znanym z pierwszych stron gazet, lista jego ról jest imponująca. Mogliśmy oglądać go w takich filmowych hitach jak "Nad Niemnem", "Cudzoziemka", "C.K. Dezerterzy" czy "Lalka".

W "M jak Miłość" Precigs wciela się w Zbigniewa Filarskiego, ojca Kingi Zduńskiej granej przez Katarzynę Cichopek. Bez wątpienia aktor jest jedną z czołowych postaci, z którą widzowie przez lata mocno się zżyli. Niestety, jak poinformował "Super Express", w życiu aktora wydarzyła się tragedia. Odeszła jego ukochana mama.

ZOBACZ TAKŻE:  Pogrzeb Ryszarda Kotysa już się odbył. Pożegnano go bez mszy, przyszło kilka osób  

M jak Miłość: Andrzej Precigs w żałobie. Aktor stracił mamę

W wieku 97 lat zmarła ukochana mama Andrzeja Precigsa, Barbara Precigs. W nekrologu pojawił się wzruszający cytat.

- "Można odejść na zawsze, by stale być blisko..." - Ks. Jan Twardowski. Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 26 stycznia 2021 roku w wieku 97 lat odeszła od nas Barbara Precigs z domu Szybowska. Syn Andrzej, Synowa Katarzyna i Wnuczki Natalia i Emilia z Rodzinami.

Według informacji "Super Expressu" mama gwiazdora "M jak Miłość" prawdopodobnie spocznie na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim w Warszawie w grobie męża Jana Precigsa. Składamy kondolencje.