Zamknij

Anna Karenina: nowy serial na miejsce "Stulecia Winnych". Kiedy oglądać na TVP1?

05.06.2020 13:46
Anna Karenina zastąpi "Stulecie Winnych" na TVP1
fot. YouTube/Kadr z serialu "Anna Karenina"

"Stulecie Winnych" znika z anteny TVP1. Widzowie niedawno zobaczyli ostatni odcinek sezonu. Wiadomo już, co się pojawi na miejsce popularnego serialu. Będzie to rosyjska produkcja "Anna Karenina". Kiedy można ją oglądać?

Anna Karenina: nowy serial na miejsce "Stulecia Winnych". Kiedy oglądać na TVP1? Letni program telewizyjny jest zawsze uboższy w premiery, bo jest to czas, gdy wiele polskich seriali ma wakacyjną przerwę od emisji. Stacje telewizyjne znajdują jednak na to sposób i stawiają na produkcje, które cieszą się popularnością w innych krajach. Wiadomo już, że "Stulecie Winnych" zastąpi "Anna Karenina". 

"Anna Karenina" to dobrze znana i wielokrotnie ekranizowana opowieść na podstawie książki Lwa Tołstoja. Zdradzamy, kiedy będzie można obejrzeć serial na TVP1.

Zobacz także: Przysięga: wiemy, kto się wcieli w Reyhan. Podano nazwisko nowej odtwórczyni roli 

Anna Karenina: nowy serial na miejsce "Stulecia Winnych". Od kiedy na TVP1?

"Anna Karenina" zastąpi "Stulecie Winnych " na antenie TVP1. Przypominamy, że ostatni odcinek 2. sezonu polskiego serialu został wyświetlony w niedzielę, 31 maja 2020 roku. "Anna Karenina"  może przypaść do gustu fanom "Stulecia Winnych".To przede wszystkim historia, która od pokoleń zachwyca czytelników na całym świecie i doczekała się nawet kilku hollywoodzkich adaptacji.

"Anna Karenina" zostanie pierwszy raz wyemitowana w niedzielę, 7 czerwca 2020 roku o godzinie 20.20. Widzowie będą mogli zobaczyć dwa pierwsze odcinki. Przypominamy, że akcja serialu rozgrywa się w 1904 roku w szpitalu wojskowym w Mandżurii. Po bitwie chirurg Siergiej Karenin, syn Anny, zostaje szefem szpitala. Jednym z rannych jest hrabia Wroński. Siergiej chce się od niego dowiedzieć czegoś o matce. Wroński przypomina sobie, jak się poznali.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach: problemy w związku Kingi i Piotrka. Co się wydarzy? 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl