Zamknij

Anna Mucha wspomina początki pracy w „M jak Miłość“. Jak zmieniła się aktorka?

26.11.2020 14:24
Anna Mucha
fot. VIPHOTO/East News

Anna Mucha to polska aktorka telewizyjna i filmowa, która od lat gra w niezwykle popularnym serialu „M jak miłość“. Niedawno gwiazda zaprezentowała zdjęcie z planu swojego pierwszego odcinka słynnej produkcji. Bardzo się zmieniła?

„M jak miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych. Produkcja, która emitowana jest nieprzerwanie od 4 listopada 2000 roku. Historia rodziny Mostowiaków przez lata rozrosła się do wielkich rozmiarów, a w trakcie trwania serialu przez plan przewinęło się wiele znamienitych gwiazd.

W 2003 roku w serialu zadebiutowała postać Madzi Marszałek, granej właśnie przez Annę Muchę. Z okazji rocznicy pierwszego klapsa na planie premierowego odcinka ze swoim udziałem, aktorka podzieliła się archiwalną fotografią.

 Zobacz także:  10 ciekawostek o "M jak miłość". Tego możecie nie wiedzieć o tym popularnym serialu

Anna Mucha sprzed lat – jak zmieniła się gwiazda? 

Anna Mucha za pomocą swojego konta na Instagramie zaprezentowała archiwalne zdjęcie ze swojego pierwszego dnia zdjęciowego na planie serialu „M jak miłość”.

„Czy wiecie, że dokładnie 25 listopada 2003 roku (…) zadebiutowałam w „M jak miłość”?” – pyta aktorka, wrzucając archiwalne zdjęcie.

„Kasiu – pamiętasz? To początek pięknej przygody i przyjaźni” – dodała aktorka w swoim wpisie.

Anna Mucha dziś

Dla porównania możemy zobaczyć, jak dziś prezentuje się aktorka w serialu „M jak miłość”. Kilka dni temu na oficjalnym koncie serialu pojawiła się następująca fotografia.

Czytaj także:  "M jak miłość": Janek jednak przeżyje! Jakim cudem wyjdzie cało z postrzału w głowę?