Zamknij

Antek Pawlicki rozżalony decyzją TVP o zdjęcie z anteny "Echa serca". Aktor nie kryje oburzenia

01.07.2020 12:19
Antek Pawlicki rozżalony decyzją TVP o zdjęcie z anteny "Echa serca".  Aktor nie kryje oburzenia
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Antek Pawlicki jest zaskoczony i rozżalony decyzją Telewizji Polskiej o zdjęciu z anteny serialu "Echo serca". 36-letni aktor pozwolił sobie na uszczypliwość w stronę władz, które za ogromne pieniądze  kupiły dwa rosyjskie seriale.

Antek Pawlicki rozżalony i zaskoczony decyzją TVP. Opublikował emocjonalny wpis

Antek Pawlicki opublikował na swoim Instagramie emocjonalny wpis, w którym skrytykował TVP za zdjęcie  z anteny serialu "Echo serca". Aktor podkreślił, że razem z kolegami z serialu wrócił na plan w czerwcu, jednak dwa dni później zostali poinformowani, że serial zostaje zawieszony do odwołania.

"Drodzy widzowie @echosercatvp .. dziś, we wtorek wieczorem zwykle byście zasiadali do oglądania kolejnego odcinka naszego serialu... ale niestety nie usiądziecie, ani dziś, ani już prawdopodobnie nigdy" - zaczął smutno swój wpis Antek Królikowski. W dalszej części instagramowego posta 36-letni aktor nie kryje rozżalenia decyzją władz i pozwala sobie na uszczypliwość odnośnie dwóch rosyjskich seriali, kupionych przez TVP.

"Z przykrością was informuję, że nie będzie kontynuacji naszego serialu. W czerwcu powróciliśmy na plan podobnie jak wiele polskich seriali w tzw. zaostrzonym rygorze sanitarnym. Co za radość, po trzech miesiącach bez pracy! Niestety dwa dni później dowiedzieliśmy się, że TVP "zawiesza zdjęcia do odwołania"(???) co w praktyce oznacza zakończenie serialu. Nie wiemy ,czym podyktowana jest decyzja producenta, czyli TVP, bo przecież nasz serial był liderem oglądalności w swoim paśmie!

Może ktoś w TVP stwierdził, że skoro teraz Polski widz nie ma szans na spotkanie z Polskimi aktorami w teatrze, to pewnie lepiej żeby nie oglądał ich również telewizji i za 2 mld dotacji, które TVP dostała z naszych podatków kupiła dwa rosyjskie seriale... no cóż..
Z żalem się z Wami żegnam i dziękuję, że przez te 2,5 sezonu byliście z nami!!! Chcieliśmy dostarczyć Wam wzruszeń, emocji,
rozrywki, czasem stawiać trudne pytania starając się łączyć ludzi w całej Polsce!
Bardzo również dziękuję całej ekipie za fantastyczną atmosferę i bezgraniczne oddanie, dzięki czemu Echo Serca zyskało ponad 1,5 mln" - napisał Antek Pawlicki. Warto podkreślić, że na antenie TVP od jakiegoś czasu można oglądać serial "Cena wolności", który był zapowiadany jako następca "Zniewolonej".

Echo serca: Fani serialu "Echo serca" nie kryją rozczarowania

Pod postem opublikowanym przez Antka Pawlickiego fani serialu nie kryją rozczarowania. "Tak czekałam na kontynuację", napisała jedna z fanek. "Jak widać, najważniejsze są teraz rosyjskie i tureckie seriale" - dodała inna. Aktor zachęcił swoich fanów do pisania komentarzy, aby TVP rozważyła dokończenie serialu. Oprócz Antka Pawlickiego w serialu mogliśmy oglądać też m.in. Julię Pogrebińską, Kamillę Baar i Przemysława Sadowskiego.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl