Zamknij

Apple TV+: "Pan Corman" nie doczeka się kontynuacji. Serial skasowany po 1. sezonie

04.10.2021 12:53
Joseph Gordon-Levitt
fot. ImagePressAgency/face to face

"Pan Corman" - serial Apple TV+ z Josephem Gordonem-Levittem nie otrzyma drugiego sezonu. Szefowie platformy skasowali produkcję.

Nie powstaną nowe odcinki serialu "Pan Corman". Produkcja z Josephem Gordonem-Levittem w roli głównej została skasowana przez szefów Apple TV+. Co było powodem tej decyzji?

Apple TV+: "Pan Corman" skasowany po 1. sezonie

6 sierpnia 2021 roku na Apple TV+ zadebiutował serial komediowy "Pan Corman", którego Joseph Gordon-Levitt nie tylko był gwiazdą, ale również twórcą. Dwa miesiące po premierze produkcja została skasowana po pierwszym sezonie.

Jak podaje Deadline, serial Gordona-Levitta nie otrzyma drugiego sezonu, mimo pozytywnych recenzji zwykłych widzów oraz ekspertów (70% świeżości w serwisie Rotten Tomatoes). Niestety "Pan Corman" nie spełnił oczekiwań szefów Apple TV+ i nie przyciągnął tak wielu widzów jak inne produkcje platformy, między innymi "Ted Lasso", "Schmigadoon!", "Physical", "Warto się starać" czy "Mythic Quest". Wyniki oglądalności były głównym powodem skasowania produkcji. 

Nie oznacza to jednak, że Apple TV+ kończy współpracę z Gordonem-Levittem. Gwiazdor nadal jest producentem wykonawczym serialu animowanego "Wilek i Fabryka Wszystkiego", w którym dubbinguje również głównego bohatera. "Pan Corman" miał być powrotem aktora do świata seriali aktorskich. Produkcja opowiada o nauczycielu czwartej klasy z San Fernando Valley, który zastanawia się nad ważkimi pytaniami dotyczącymi życia i zmaga się z własnymi emocjami, jednocześnie wykonując swoją pracę. Główny bohater walczy ze swoim lękiem, samotnością, niespełnionymi ambicjami i niedowartościowaniem.

W pozostałych rolach wystąpili Arturo Castro, Debra Winger, Bobby Hall aka Logic, Alexander Jo, Juno Temple, Jamie Chung, Shannon Woodward oraz Hector Hernandez. Oprócz Gordona-Levitta producentami byli także Bruce Eric Kaplan, Ravi Nandan, Inman Young i Pamela Harvey-White. 10 odcinków pierwszego sezonu "Pana Cormana" można oglądać na platformie Apple TV+.

RadioZET.pl/Deadline