Zamknij

At Home: Hiszpanie opowiedzą o społecznej izolacji w nowej produkcji HBO

Roksana Orlicka
15.04.2020 14:42
HBO At Home powstaną krótkometrażówki o koronawirusie
fot. Shutterstock

"At Home" to nowa produkcja HBO, która opowie o społecznej izolacji. Powstanie 5 odcinków, każdy będzie dotyczył innego problemu. Całość zostanie ukazana oczami hiszpańskich twórców kina.

At Home: Hiszpanie opowiedzą o społecznej izolacji w nowej produkcji HBO. Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie i sprawiła, że zatrzymaliśmy się na chwilę. Z tego też powodu porzucono wszelkie prace na planach filmowych. Na HBO pojawi się jednak nietypowa produkcja autorstwa hiszpańskich reżyserów. O czym opowie?

Zobacz także: Doggie Howser: ten serial przyniósł sławę gwiazdorowi "Jak poznałem waszą matkę". Będzie nowa wersja

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

At Home: Hiszpanie opowiedzą o społecznej izolacji w nowej produkcji HBO

Część z nas przyzwyczaiła się już do nowej rzeczywistości, która toczy się w naszych domach. Okazuje się, że pandemia koronawiursa jest inspirującym tematem dla filmowców. HBO Europe informuje o najnowszym projekcie "At Home". Jego założeniem jest powstanie pięciu niepowiązanych ze sobą krótkometrażówek. Mają trwać maksymalnie 15 minut.

Jak podaje Papaya.Rocks, projekt powierzono hiszpańskim reżyserom i reżyserkom. Mowa o takich postaciach jak Leticia Dolera, Rodrigo Sorogoyen, Paula Ortiz czy Elena Martin i Carlos Marques-Marcet. Co ważne, wszystkie zapowiadane odcinki powstaną w domach ich twórców. HBO dostarczy reżyserom jednak profesjonalny sprzęt do nagrywania.

Na razie żadne szczegóły dotyczące fabuły "At Home" nie są znane. Wiadomo, że każdy odcinek będzie miał inne założenie. Pierwsze epizody mają się pojawić już w najbliższych tygodniach. Zobaczą je najpierw hiszpańscy widzowie, a następnie "At Home" będzie dostępne w innych krajach europejskich.

Zobacz także: The Eddy: pojawił się zwiastun serialu Netflixa z Joanną Kulig

Zagłosuj

Obejrzysz filmy o koronawirusie?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Papaya.Rocks/RO