Zamknij

"Atypowy" - Netflix zaprezentował zwiastun finałowego sezonu serialu [WIDEO]

15.06.2021 09:46
Atypowy -  Jennifer Jason Leigh, Keir Gilchrist, Michael Rapaport, Nik Dodani - kadr z serialu Netflix
fot. Erica Parise/Netflix/East News

Serial "Atypowy" doczeka się atypowego zakończenia. Netflix udostępnił pierwszy zwiastun czwartego sezonu produkcji, która będzie finałem historii Sama Gardnera.

"Atypowy" to komediodramat opowiadający o losach chłopaka w spektrum autyzmu, który stara sobie poradzić w otaczającym go świecie, ucząc się przy okazji, co tak naprawdę oznacza pojęcie "normalności". Netflix zaprezentował zwiastun finałowego sezonu serialu.

"Atypowy" sezon 4 - zwiastun serialu Netflix

W lutym 2021 roku pojawiła się informacja, że "Atypowy" powróci w czwartym sezonie. Będzie to jednak pożegnanie z tytułowym bohaterem. Jakiś czas później zdradzono datę premiery finału produkcji. Teraz przedstawiciele platformy Netflix postanowili podzielić się pierwszym zwiastunem nowych odcinków "Atypowego".

W zapowiedzi zdradzono, że główny bohater - Sam Gardner (Keir Gilchrist), wejdzie w nowy etap samodzielnego życia. Chłopak wyprowadzi się z rodzinnego domu i uda się na studia. Drastyczna zmiana w życiu Sama to tylko wierzchołek góry lodowej problemów, które spotkają go w zupełnie nowym otoczeniu.

Twórcy czwartego sezonu postanowili zgłębić również wątek młodszej siostry Sama - Casey (Brigette Lundy-Paine), która jest w rozkwitającym dopiero związku z Izzy (Fivel Stewart). Problemem miłości dwóch młodych dziewczyn są ich rodzice, którzy wydają się nie akceptować ich relacji.

Oprócz zwiastuna zaprezentowano również opis fabularny czwartego sezonu "Atypowego".

"Atypowy" opowiada historię Sama Gardnera (Keir Gilchrist), młodego człowieka ze spektrum autyzmu, szukającego miłości i niezależności. W czwartym i ostatnim sezonie każda postać staje przed wyzwaniem, którego nigdy się nie spodziewała, a Sam stawia sobie za cel prawie niemożliwy do osiągnięcia.

Kiedy zobaczymy ostatnie przygody Sama?

"Atypowy" sezon 4 - kiedy premiera serialu Netflix?

Za produkcję odpowiada Robia Rashid ("Jak poznałem waszą matkę"). 10 ostatnich odcinków "Atypowego" trafi na platformę Netflix już 9 lipca 2021 roku. W pozostałych rolach wystąpili między innymi Jennifer Jason Leigh, Michael Rapaport, Nik Dodani, Amy Okuda, Jenna Boyd i Graham Rogers. Poprzednie trzy sezony "Atypowego" można oglądać w bazie platformy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Netflix/YouTube